Вхід

Ефективний засіб проти старіння мозку

Ви можете застосовувати цей засіб вже сьогодні! І ось вагомі причини для цього!

Танці є частиною культури кожного народу. Люди завжди любили танцювати і зараз наука довела, наскільки сильну дію на організм вони мають!

Ті, хто має звичку регулярно танцювати, знають переваги, які ця діяльність здатна дати нашому тілу і здоров'ю :

- Знімає стрес і дарує радість

- об'єднує людей

- покращує фізичний стан

- збільшує еластичність тіла

Але головна новина в тому, що танці можуть бути кращими ліками для поліпшення кровообігу головного мозку, активізації його функцій і захисту мозку від вікових змін.

Оскільки число літніх людей стає більше, ніж молодих людей, дослідники зосереджені на процесі старіння людського мозку.

Мета полягає в тому, щоб знайти способи профілактики і лікування захворювань, викликаних початком деменції хвороби Альцгеймера і Паркінсона.

Хоча загальновідомо, що фізичні вправи корисні для нашого загального здоров'я, учені виявили, що танець з музикою - цей найпотужніший засіб і не має сильніших аналогів у світі.

І ось чому:

1. Постійне навчання

Доктор Катрін Рехфельд з Німецького центру нейродегенеративных захворювань брав участь в дослідженні, в ході якого група літніх добровольців проводила певні вправи впродовж 18 місяців.

Перша група застосовувала тренування на гнучкість і такі вправи як скандинавська ходьба і велоспорт, друга група проводила щотижневі заняття з танців.

Кожного тижня їм давали розучити щось нове, будь то новий танцювальний жанр, новий крок або новий танець.

Результат вражає: кожен випробував збільшення функцій мозкового центру гіпокампу, область, особливо уразливу для зниження функцій, пов'язаних з віком захворювань, але у учасників танцювальної групи було набагато помітніше поліпшення.

2. Координація і баланс

Збереження хорошої координації руху, після певного віку, може бути дуже складним, тому багато літніх людей падають і отримують травму, коли виконують прості дії.

У танці людина виконує рухи з різною інтенсивністю, активізуючи певні області мозку.

Ось чому літні люди, які танцюють, можуть повноцінно жити без проблем з рухом.

М'язи ніг зміцнюються, як і м'язи стегна.

Краще всього те, що ми можемо розвинути м'язову пам'ять.

Тобто, чим більше ми танцюємо, тим більше ми розвиваємо мозко-м'язовий зв'язок з нейронами.

3. Поліпшення пам'яті

Майже усі літні люди страждають від недоліку пам'яті і забудькуватості - і це тенденція, яка обіцяє збільшитися у зв'язку зі збільшенням об'єму інформації.

Можливість запам'ятовування імен, дат, місць і фактів буде зі збільшенням віку, втрачена.

З танцем ви зв'язуватимете розум і тіло, що зрештою стимулює пам'ять.

4. Музика стимулює мозок

Впродовж деякого часу учені і дослідники, що вивчають нейродегенеративні захворювання, усвідомлюють глибокий вплив музики на мозок, особливо тих, хто страждає від когнітивних проблем.

Хвороба Паркінсона, наприклад, може знижуватися, коли пацієнт є у контакті з музикою і танцями.

5. Зробить вас щасливими

Незалежно від того, де ви танцюєте: дома, в клубі, в групі, на весіллі або концерті, ви навряд чи знайдете когось в меланхолійному стані.

Зрозумійте: спонтанний рух, незалежно від музичного жанру, вивільняє токсини і гормони задоволення.

Таким чином, ті, хто танцюють, покращують здоров'я серця, легенів, м'язів і суглобів, а також забезпечують собі відмінний настрій.

Ще один плюс полягає в тому, що танці також допомагають схуднути веселим способом!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее