Вхід

Скільки солі в продуктах: несподівана п’ятірка чемпіонів

Сіль міститься в тих продуктах харчування, в яких ми насилу підозрюємо надлишок солі. При цьому, сіль володіє цілющою силою, і її дефіцит у раціоні негативно впливає на самопочуття. Оскільки вчені кажуть, що надмірна любов до солоного може зіграти злий жарт і погано позначитися на здоров’ї, нижче публікуються п’ять назв продуктів, яких краще уникати їсти у великій кількості.

У нормі в день людині можна з’їдати не більше 5 грамів солі. На етикетках харчових продуктів можна виявити динатрійфосфат і глутамат натрію. Крістін Уортман, редактор жіночого видання women’s health вибрала п’ять продуктів харчування, які просто шокують підвищеним вмістом солі.

Варто робити висновки, що ми вживаємо в їжу. Адже надлишок солі і солона їжа загрожують такими наслідками для організму:

 
 • це призводить до остеопорозу;
 • сіль підсилює симптоми бронхіальної астми;
 • сіль підвищує ризик утворення каміння в нирках;
 • через любов до солоного може виникнути інсульт;
 • розвивається рак шлунка;
 • спостерігаються порушення сну.

Вміст солі в продуктах

1. Один бублик містить 560 мг солі (24% рекомендованої добової дози солі).

Випічка — лідер серед продуктів з підвищеним вмістом солі, тому що під час приготування десертів кулінари часто використовують харчову соду або розпушувач для тіста: відповідно, 1,280 мг солі міститься в 1 чайній ложці соді і 480 мг солі знаходиться в 1 чайній ложці розпушувача.

Бублики

2. Півсклянки спагетті з консервованих соусом містить 440 мг солі (19% рекомендованої добової дози солі).

Мало того, що в таких продуктах цукор додатковий міститься, так ще експерти відзначають високий вміст солі, що додається в процесі приготування томатного соусу.

3. У 227 мл консервованого овочевого соку міститься 410 мг солі (18% рекомендованої добової дози солі)

При вживанні в їжу такого соку варто уникати продуктів з високим вмістом солі — це посилить навантаження на організм в цілому.

Соки

4. 1 скибочка американського сиру містить 240 мг солі (10% рекомендованої добової дози солі).

Американський сир — молочний продукт, популярний в США, який виробляється з таких молочних продуктів:

 • з сичужних сирів;
 • з плавлених сирів;
 • з сиру;
 • з вершкового масла.

В американський сир додають спеції і наповнювачі шляхом плавлення сирної маси.

Сири, які піддаються інтенсивній кулінарній обробці в процесі приготування, надмірно солоні. Зокрема, в продажу є такі молочні продукти з надмірним вмістом солі:

 • халлумі;
 • блакитний сир з пліснявою типу рокфор;
 • сир фета.

Халлумі — левантійский сир, він відомий в Європі кіпрської кухні. Цей сир виготовляється з суміші козячого молока і молока овець, хоча іноді містить і коров’яче молоко. Він має високу температуру плавлення, і тому його можна обсмажити або приготувати на грилі.

5. 1 склянка кукурудзяних пластівців (без молока) містить 270 мг (12% рекомендованої добової дози солі).

Деякі злаки містять більше солі, ніж кукурудзяні чіпси (налічується 93 мг солі в 28 грамах чіпсів).

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее