Logo
Версія для друку

Право бути здоровим

Щороку в Україні проводиться добрий десяток досліджень про те, в яких установах найчастіше порушуються права людини.

І, на жаль, із року в рік серед лідерів – медичні заклади. А нинішнього року Українська Гельсінська Спілка прав людини іще й присудила Міністерству охорони здоров’я антипремію „Будяк року” – у номінації “найбільш інформаційно закритий орган влади”. Ці факти змусили нас знову звернутися до теми прав пацієнтів і медичних працівників та методів їхнього захисту.
Бо як ми самі не будемо захищатися, то нічого й не зміниться на краще.
Як захищає пацієнта Закон України
Права пацієнта в Основах законодавства України про охорону здоров’я (ЗУ № 2801-ХІІ).
– Лікар може обиратиcя безпосередньо пацієнтом або призначатися керівником закладу охорони здоров’я чи його підрозділу. (Стаття 34).
– Пацієнт має право вимагати заміни лікаря. (Стаття 34).
– Кожен пацієнт має право вільного вибору лікаря, якщо останній може запропонувати свої послуги. (Стаття 38).
– Кожен пацієнт має право, якщо це виправдано його станом, бути прийнятим у будь-якому державному лікувально-профілактичному закладі на свій вибір, якщо цей заклад має можливість забезпечити відповідне лікування. (Стаття 38).
– Лікар зобов’язаний пояснити пацієнту в доступній формі стан його здоров’я, мету запропонованих обстежень та лікувальних заходів, прогноз можливолго розвитку захворювання, в тому числі ризику для життя та здоров’я. (Стаття 39).
– Пацієнт має право знайомитися з історією своєї хворобита іншими документами, котрі можуть послужити для подальшого лікування. У особливих випадках, коли повна інформація може завдати шкоди здоров’ю пацієнта, лікар може її обмежити. У такому випадку він інформує членів сім’ї або законного представника пацієнта, враховуючи особисті інтереси хворого. Таким же чином лікар діє, коли пацієнт перебуває у несвідомому стані. (Стаття 39).
– Медичні працівники та інші особи, котрим у зв’язку з виконанням професійних та службових обов’язків стало відомо про хворобу, медичне обстеження, огляд та результати інтимного та сімейного життя громадянина, не мають права розголошувати цю інформацію, окрім передбачених законодавчими актами випадків. (Стаття 40).
– При використанні інформації, що є лікарською таємницею, у навчальному процесі, науково-дослідницькій роботі, в тому числі у випадках іі публікації в спеціальній літературі, повинна бути забезпечена анонімність пацієнта. (Стаття 40).
– На період хвороби з тимчасовою втратою працездатності громадянам надається звільнення від роботи з виплатою у встановленому законодавством України порядку допомоги по соціальному страхуванню. (Стаття 41).
– Згода об’єктивно інформованого дієздатного пацієнта необхідна для застосування методів діагностики, профілактики й лікування. У невідкладних випадках, коли є реальна загроза життю хворого, згода хворого або його законних представників на медичне втручання не вимагається. (Стаття 43).

Оголошення
Із 5 грудня 2008 р. в рамках проекту: «Павам пацієнтів – юридичну підтримку», у громадській приймальні Херсонського обласного Фонду милосердя та здоров’я надаються безкоштовні юридичні консультації пацієнтам та медикам.
Графік роботи: кожної середи з 9.00 до 12.00, кожного четверга з 13.00 до 16.00.
Громадська приймальня працює за адресою: вул. Фрунзе, 2, оф. 19, м. Херсон.
Також в рамках проекту із 5 грудня 2008р. для повідомлень про порушення прав пацієнтів і медиків працює телефонна «гаряча лінія» (графік роботи: з понеділка по четвер, з 10 до 15 години).
Зателефонувавши за номером (0552) 49 60 03 ви також зможете отримати консультації фахівців про права та методи їх захисту.

http://old.vgoru.org/old/modules.php?name=News&file=article&sid=7319

2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ