fbpx
Вхід

Яке світле майбутнє обіцяють виборцям кандидати в президенти

Рекомендовані Яке світле майбутнє обіцяють виборцям кандидати в президенти

Основний критерій, за яким українці найчастіше визначають електоральні уподобання, це, звісно, обіцянки кожного кандидата. Що він має намір зробити, що поліпшити і як його плани позначаться на добробуті кожної родини. І хоча часто-густо обіцянки залишаються нездійсненними, проте переважну більшість громадян приваблюють саме вони. А на першому місті в агітаційному арсеналі – все, що стосується економіки і доходів людей.

Але якщо дивитися правді в очі, то наша економіка в наступні 5 років мало залежить від того, хто  стане президентом. У розділі V Конституції України, де виписані повноваження глави  держави, про економічні питання немає ні слова. Визначати фінансову, цінову, інвестиційну та податкову політику країни, розробляти і реалізовувати відповідні програми – функції Кабінету міністрів і парламенту. Міністрів президент теж призначає за поданням парламенту. Отже, щоб виконати свої економічні обіцянки, президенту щонайменше треба мати свою силу в парламенті і однодумців в Кабміні.

Проте мало хто з претендентів на посаду глави держави обходить  увагою економіку. Деяких програми  винятково складаються з економічних і соціальних пунктів. На сайті ЦВК лише кілька програм кандидатів без обіцянок конкретних економічних благ. Ще у кількох кандидатів –  це переважно політики зі стажем – про конкретні зміни в економіці йдеться або як про світле майбутнє, до якого він обіцяє прагнути, або як про результат спільних дій президента і його політичної сили. Є й відверто суперечливі програми, де, з одного боку, кандидат заявляє, що не втручатиметься в питання економіки, а з іншого – гарантує високі зарплати і пенсії, фінансування різних економічних програм і т.п.

Які ж економічні блага обіцяють нам кандидати після своєї перемоги? Розуміючи, що для виборців головне – особистий статок, мало хто з кандидатів обходиться без обіцянок підвищити пенсії. Але – як? Де взяти гроші? Бо тут же в програмах можна прочитати "Підвищити зарплату бюджетникам в 2-3 рази", "мінімальна зарплата 10 тисяч вже в цьому році", "не менш як тисячу доларів середня". Тож, певне, щоб виконати такі обіцянки, доведеться збільшити податковий тиск? Виявляється, ні! Кандидати обіцяють при цьому в рази знизити податковий тиск на бізнес та збільшити кількість і розмір соц. виплат. Тож знову питання: звідки мають взятися гроші? Адже деякі з кандидатів обіцяють тотальне здешевлення всього і вся. Скажімо, газу – в два, чотири рази…

З податками у кандидатів – повна одностайність: їх треба знижувати.  Серед популярних обіцянок – податкові канікули та звільнення від податків цілих груп громадян (молодих працівників, пріоритетних галузей, сімейний бізнес та ін.). Один з кандидатів запропонував, щоб громадяни платили податок до держбюджету на добровільній основі.

А ось що відзначають фінансові аналітики. Населення України тотально не платить податки зі своїх доходів. І за всі роки цієї вакханалії ще нікого за це не посадили! Більш того: в Україні діє презумпція невuнності за податковим звинуваченнями (тобто податкова повинна довести, що ви незаконно заробили ці гроші), а у всій Європі презумпції виннoсті з податкових злочинів (тобто ви ЗОБОВ’ЯЗАНІ пояснити звідки у вас гроші на квартиру, на машину і на літній відпочинок. Інакше вас вважатимуть вuнними).

Яка саме модель щасливого майбутнього вам здається найбільш правильною? Чи достатньо логічна і реалістична програма кандидата, за якого ви хочете проголосувати? Щоб це зрозуміти, не зайве познайомитися з цією програмою. Всі вони розміщені на сайті ЦВК на сторінці кандидатів. Ознайомлюйтесь.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее