Logo
Версія для друку

Міносвіти запропонувало студентам цікавий грант у 13 тисяч гривень

Рекомендовані Міносвіти запропонувало студентам цікавий грант у 13 тисяч гривень

Студентам університетів пропонують взяти учать в конкурсі по написанню дослідницьких робіт із економічної глобалізації та шостого технологічного устрою.

Переможець отримає приз у 13 тисяч гривень, передає Укрінформ з посиланням на сайт Міністерства освіти та науки.

"Студенти університетів 2-5 курсів різних спеціальностей та форм навчання можуть взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт - їх прийом відкритий до 10 грудня 2018 року. Тема конкурсу: “Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій”. У своїх дослідженнях учасники можуть застосовувати знання з маркетингу, менеджменту, економіки тощо", - йдеться у повідомленні.

Захист робіт та визначення переможців проведуть наприкінці грудня. Переможців визначатиме журі конкурсу, до складу якого увійде генеральний директор директорату інновацій та трансферу технологій МОН Дар'я Чайка, науковці, представники бізнесу та роботодавці.

Призовий фонд конкурсу становить 27 тисяч гривень:

  • 1 місце - 13 000 гривень;
  • 2 місце - 7 500 гривень;
  • 3 місце - 3 500 гривень.

З умовами участі можна ознайомитися на сайті конкурсу.

2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ