Logo
Версія для друку

Три українських міста планують повністю перейти на відновлювальну енергетику

Рекомендовані Три українських міста планують повністю перейти на відновлювальну енергетику
Така ціль означає, зокрема, скорочення споживання енергії містом і відмову від викопного палива.

Очільники Житомира, Кам'янця-Подільського і Чорткова ухвалили меморандум про поступовий перехід енергосистем на відновлювальні джерела енергії.

Про це повідомили в міжнародній неурядовій кліматичній організації 350.org, створеній з метою залучення уваги громадськості до антропогенних змін клімату, з якою очільники міст і підписали докумен, передає ipress.ua.

Зокрема, сьогодні, 7 вересня, два українських міста – Чортків та Кам'янець-Подільський – публічно заявили про мету перевести енергосистеми міст на 100% відновлювані джерела енергії до 2050 року.

"Мер м. Чортків Володимир Шматько та секретар міської ради м. Кам'янець-Подільський Дмитро Васильянов, засвідчили свою амбітну мету підписанням меморандуму з Міжнародною кліматичною організацією 350.org – Україна. Така ціль означає скорочення споживання енергії містом, відмову від викопного палива та поступовий перехід енергобалансу міста на ВДЕ", – зазначили в організації.

На підписанні був присутній і мер Житомира Сергій Сухомлин, який зробив таку ж заяву в кінці червня 2018 року та підписав меморандум. Житомир – перше місто в регіоні Східна Європа – Кавказ – Центральна Азія, яке починає публічний процес енергетичного переходу в місті на ВДЕ.

У 350.org закликали й інших мерів міст переходити на відновлювані джерела енергії.

2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ