fbpx
Вхід

5 фільмів із Аланом Рікманом, які варто подивитися

Британський актор Алан Рікман, який став знаменитий роллю Северуса Снейпа у фільмах про Гаррі Поттера, помер 14 січня 2016-го. Хворів раком.

Gazeta.ua пропонує переглянути фільми, у яких актор зіграв головні ролі.

У пошуках галактики

У науково-фантастичній комедії розповідається про колишніх зірок популярного серіалу, які часто виступають перед фанатами на конвентах. На такому заході до Джейсона Несміта підходять шанувальники в образі інопланетян і пропонують "знятися" у новому епізоді фільму. Він мав розв'язати конфлікт із кораблем інопланетян. Впоравшись із задачею, його повертають на Землю і тоді актор розуміє, що брав участь у справжній місії.

Несміт збирає колег за знімальним майданчиком. Вони вплутуються у космічну битву, відвідують інші планети, потрапляють у полон, ледь не гинуть у відкритому космосі.

Фільм отримав 90% позитивних відгуків критиків і безліч нагород.

Сніговий пиріг

Кінодрама вийшла на екрани 2006-го. У придорожному кафе Вів'єн Фрімен знайомиться з колишнім в'язнем Алексом Г'юзом. Дівчина просить чоловіка відвезти її до матері. Невдовзі стається автомобільна катастрофа, внаслідок якої Вів'єн гине. Коротке слідство доводить, що вини Алекса немає. Переживши важкий психічний шок, Алекс вирішує відвідати матір Вів'єн Лінду, яка страждає на аутизм. Жінка дізнається про смерть доньки буквально за кілька годин перед приїздом Алекса, втім вона не виявляє жодних ознак горя чи скорботи. Чоловік вирішує залишитися з нею, щоб допомогти.

Дехто з критиків вважає роль Алекса Г'юза найвизначнішою в усій акторській кар'єрі Алана Рікмана.

Свіні Тодд

У мюзиклі цирульник Бенджамін Баркер за сфабрикованими звинуваченнями засуджений на заслання в Австралію корумпованим суддею Терпіном, якого грає Алан Рікман. Останній хоче отримати дружину цирульника Люсі.

Після 15 років Баркер повертається до Лондону. Не впізнаний ніким, крім власницею крамнички-пекарні місіс Лаветт, яка пече "найгірші пироги в Лондоні". Баркер нарікає себе Свіні Тоддом і відправляється до своєї перукарі в тому ж будинку над крамницею.

Пані Лаветт переказує йому чутки, за якими дружина Тодда була зґвалтована Терпіном та отруїлася. І тепер суддя Терпін намагається добитися взаємності ву повнолітньої доньки Тодда - Джоанни. Лаветт відкриває Тоддові схованку, де переховувала його старі бритви. Цирульник хоче помститися судді та іншим жителям міста.

Пісня ланчу

Після 15 років нарізно 2 колишніх зустрілися за ланчем в італійському ресторанчику кварталу Сохо. Він - не дуже тверезий старіючий літературний редактор, який колись видав збірку віршів, вона - його колишня муза і кохана. Головний герой у внутрішньому монологу ностальгічно згадує минуле, як їм разом було добре. У розмові з нею він намагається приховати за грубістю свою схвильованість. Він жадібно ловить кожен рух, кожне слово жінки. Він досі закоханий, але не знає, як з цим бути.

Гамбіт

Мистецтвознавець, якого грає Колін Ферт, ненавидить свого боса, якого втілив Алан Рікман. Щоб помститися за хамське і недбале ставлення до себе та заробити грошей, мистецтвознавець задумав аферу. Для втілення потрібен спільник - дівчина, яку знаходить серед учасниць родео. Разом вони об'єднуються в команду, яка переживе багато смішних ситуацій, перш ніж досягне бажаного.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее