Logo
Версія для друку

У США оголосили режим НС через ураган, почалася евакуація (відео)

Президент США Дональд Трамп схвалив введення режиму надзвичайного стану в Північній і Південній Кароліні через ураган Флоренс. Про це повідомляється у Twitter телеканалу ABC News.

"Президент Дональд Трамп схвалює введення режиму НС у Південній Кароліні і Північній Кароліні", - йдеться в документах, оприлюднених телеканалом.

Сам Трамп раніше заявив, що найближчий у часі шторм є одним з найдужчих за останні роки.

Як повідомляє DW, у штатах Північна і Південна Кароліна готуються до масової евакуації населення через наближення урагану Флоренс. З узбережжя Атлантичного океану влада має намір евакуювати близько мільйона осіб.

У Північній Кароліні тимчасово покинути свої будинки запропоновано більш ніж 50 тисячам осіб. Окрім цього, надзвичайний стан оголошено в штатах Віргинія і Мериленд.

Національний ураганний центр у Маямі охарактеризував Флоренс як украй небезпечний великий ураган. За п'ятибальною шкалою ураганів Саффира-Симпсона, Флоренсу присвоєна четверта категорія (п'ята - найсильніша). Швидкість вітру ураганів цієї категорії може досягати 220 кілометрів за годину. У центрі попереджали, що до моменту наближення до Південної Кароліни ураган може стати екстремально небезпечним.

У свою чергу NASA продемонструвало фото шторму з космосу.

Шторм Флоренс у своїй силі може бути найпотужнішим за останні три десятиліття. Очікується, що він досягне східного узбережжя США в четвер, а до цього пройде між Бермудськими і Багамськими островами. Очікується, що швидкість вітру сягатиме 195 км/год, а висота хвиль - 3-4 метрів. Крім того, шторм може спричинити повені.

2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ