Вхід

MKU

Гороскоп з 7 по 13 жовтня

ОВЕН 21.03-20.04

Не суньте носа у чужі справи. Займіться самовдосконаленням. Заробітна плата затримається. Позбавтеся заборгованостей. Не обтяжуйте себе додатковими виплатами на другу половину осені. Придбання компютерів і принтерів перенесіть. Це тиждень складних і філософських рішень. З коханими в домі здаватиметься тісно. Без них – сумно. Це не привід розривати стосунки.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Шокує зміна курсу валют. Дечим доведеться пожертвувати, аби не втратити роботу, стосунки. Зараз слід більше віддавати, ніж брати. Тоді вдасться уникнути стресу. Не кидайте грошей на вітер. Уникайте необдуманих покупок. Сваритиметеся з коханими через вашу неуважність до них. Досить експлуатувати рідних. У них вистачає власних обов’язків.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Часто діятимете наосліп. Якщо хочете чогось досягти, думайте на кілька кроків вперед. Не спішіть щось комусь доводити. За тиждень ризикуєте наробити помилок більше, ніж за попередній місяць. Фінансової підтримки потребують родичі. Не відмовляйте у допомозі. Діалог з коханими не складеться. Припиніть їх критикувати.

РАК 22.06-23.08

Досить чогось сильно забажати, як все почне збуватися. Визначтеся із напрямком своєї діяльності. Легко і швидко отримаєте те, чого хочете. Гарно пройдуть відрядження. Додаткова робота принесе високі заробітки. Вкладайте гроші у хобі. Існуючі стосунки здадуться обтяжливими. Одноманітність пригнічуватиме. Не шукайте коханим заміну. Про такі рішення скоро пошкодуєте.

ЛЕВ 24.07-23.08

Те, що було напрацьовано раніше, мало допомагатиме вам вирішити якісь проблеми. Доведеться забути про консерватизм і шукати нові підходи. Таланитиме терплячим і креативним. Не варто укладати нові фінансові угоди. Допомагайте людям у скруті. Розходитимуться погляди коханих на виховання дітей. Не сваріться у їхній присутності.

ДІВА 24.08-23.09

Бережіть свої заощадження. Не вкладайте гроші у чужу справу. Більше втратите, ніж заробите. Утримайтеся від пліток про друзів. Підірвете власний авторитет і наживете ворогів. Кохані триматимуться вісторонено. Вони з головою підуть у власні сили. Порадійте їхньому карєрному росту.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Важко буде втриматися на своїх позиціях. Навколо – багато охочих підірвати ваш авторитет. Справи складатимуться не так, як сплануєте. Готуйтеся змінювати свої задуми і постійно корегувати власні дії. Відмовтеся від ремонту. Грошей на нього забракне. Важко буде порозумітися з друзями. Багато чого нового довідаєтеся про своє товариство.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Постійно знаходитиметеся не там, де треба. Життя нагадуватиме біганину по колу. Повірте у власні сили. Витрачати гроші на свої забаганки поки зарано. Дорогі вам люди постійно порушуватимуть обіцянки. Це засмучуватиме.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Дефіциту коштів не буде. У п’ятницю отримаєте преміальні. Не зарікайтеся. Дотриматися обіцянок буде важко. Кохані дивуватимуться вашій непедбачуваності. Ви стосунки сприйматимете як пригоду. Партнери через це почуватимуться самотніми. Переживете яскравий службовий роман.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Позбудетеся обмежень, які не дозволяли відльно рухатися у вересні. Заявляйте про себе. Використайте цей час, аби просунутися вперед і заробити більше. Удосконалюйте власний імідж. Більше коштів витратіть на одяг та авто. Підтримуйте теплі стосунки з сусідами. Вони не раз стануть у нагоді.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Усюди поспішатимете, та мало куди встигнете. Часто перебуватимете у стресовій ситуації. Зосередьтеся на самопочутті. Можете самі себе зурочити. Не хваліться тим, що ще не зробили. Не намагайтеся скрізь підстрахувати дітей і коханих. Більше їм довіряйте і дозвольте приймати рішення самостійно.

РИБИ 20.02-20.03

Усе складеться якнайкраще. Ви бачитимете перспективи і матимете вдосталь сил, аби впливати на події. Якщо хочете щось у житті змінити, починайте діяти. Результатом будете задоволені. Знайомство в інтернеті заінтригує. Серед вигідних пропозицій будуть і відверто авантюрні. Їх краще оминати. Побачення перенесіть на вівторок.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее