Вхід

MKU

Гороскоп з 30 вересня по 6 жовтня

ОВЕН 21.03-20.04

Це час змін. Руйнуватиметься усе, що запланували раніше. Втратите відчуття надійності. Почуватиметеся розгубленими. Не лякайтеся змін. До них легко буде адаптуватися. Гроші надходитимуть вчасно, але з великими покупками зачекайте. Вихідні сприяють пошуку пари. Зблизитеся з людиною, про яку давно мріяли.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Часто відволікатиметеся і не доводитимете справи до ладу. У такий спосіб навряд чи вдасться піднятися кар’єрними сходами. На господарчі витрати доведеться віддати левову суму заощаджень. Якщо не лінуватиметеся, є шанс підвищити заробітки. Тиждень сприяє переходу на нове місце роботи. Шлюб брати не варто. Кохання буде надто швидкоплинним.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Це цікавий період, що надихає і розв’язує руки. Зможете щось радикально змінити на краще. Легко і вправно підлаштуєтеся до обставин. У п’ятницю відчуєте себе переможцем. Дефіциту коштів не буде, але скористатися ними на власний розсуд завадять обставини. Не обіцяйте фінансової підтримки близьким.

РАК 22.06-23.08

Це тиждень шансу. Скористайтеся ним сповна. Нехай рідні не ображаються, що зараз більше часу присвятите роботі. Не помічатимете нічиїх проблем, окрім власних. На вихідні у вашому домі з’являться непрохані гості. Вони позбавлять спокою і викличуть занепокоєння.

ЛЕВ 24.07-23.08

Не накопичуйте борги. Позичати гроші – зась. Понесете матеріальні втрати. Сімейні справи викличуть розгубленість. Дрібні неприємності виб’ють з колії. Спілкування з однолітками стане непродуктивним. Зверніться за порадою до старших родичів. Не намагайтеся все вирішити самотужки.

ДІВА 24.08-23.09

Від середи справи підуть угору. Використовуйте усі можливості реалізувати свої плани. Демонструйте таланти, заявляйте про себе. Це час несподіваних злетів. Не засмучуйтеся через дрібні неприємності. Щаститеме на надійних партнерів. Порадують премії та гарні знижки на товари, які хочете придбати. Не викликайте ревноші у коханих. Телефонуйте їм частіше.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

На перший погляд вигідні фінансові операції принесуть збитки. Підведе прагнення бути оригінальним і незалежним. Хотітиметься простоти та відвертості. Кохані не оцінять ваших старань. Це не привід припиняти стосунки з ними.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Не ризикуйте і не розраховуйте на фарт. Удача не на вашому боці. Робіть лише те, що вважаєте надійним. Нові люди з’являться у вашому оточенні. Тиждень принесе добрий заробіток. Збільшуйте заощадження. Кохані відриватимуть від роботи. Не ставайте рабом почуттів. Це навряд чи покращить стосунки.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Те, що раніше здавалося нездійсненим, легко буде втілити у життя. Відступлять страхи і невпевненість. Красномовство допоможе досягти бажаного. Вас помічатимуть. Раптом навколо стане багато охочих співпрацювати. Хотітиметься спокою та гармонії. Кохані зроблять усе для того, щоб вдома ви почувалися задоволеними.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Надмірна скупість коштуватиме дорого. Не залишайте речі без нагляду. Вчасно зробіть ремонт, аби уникнути побутових аварій. Хочете зробити щось приємне для коханих, не вимагайте щось взамін.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Отримаєте зелене світло. Зустрічатимуться важливі люди. Відчинятимуться двері у потрібні кабінети. Скористайтеся цією удачею сповна. Справи підуть швидше. Гроші ідуть до ваших кишень. Залицяння будуть недоречними. Враховуте бажання і настрої коханих. Не наполягайте на своєму.

РИБИ 20.02-20.03

Нестандартна ситуація змусить змінити свої плани на тиждень. У п’ятницю зрозумієте, що то було на краще. Не засмучуйтеся, якщо запізнитеся на автобус чи потяг. Доля застереже великих неприємностей і підштовхне у правильному напрямку. Ставтеся по-філософськи до таких пригод. Відчуєте неймовірний потяг до людини, з якою багато років живете під одним дахом.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее