Вхід

MKU

Гороскоп з 16 по 22 вересня

ОВЕН 21.03-20.04

Час збирати каміння. Усе, що напрацювали протягом попередніх тижнів, дасть гарні результати. Розраховуйте на гроші, які вже є у кишені. Зарплату затримають. Навіть на щоденні витрати коштів бракуватиме. Відмовтеся від покупки товару в кредит. Варто шукати пару і узаконювати стосунки.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Уникайте чужих конфліктів, бо вийдете з них винуватцем. Все, що змінюється в особистому житті, - на краще. Може розпочатися службовий роман. Насолоджуйтеся спілкуванням з партнерами.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Романтичне піднесення і натхнення штовхатиме до дій. Експериментуйте, творіть і досягнете результатів, на які сподівалися не один рік. Багатьом вдасться прославитися. Ремонт розпочинайте після заходу сонця. Обдеріть старі шпалери. Нові фінансові пропозиції не будуть вигідними. Не спішіть змінювати місце роботи і шукати собі пару. Бережіть стосунки, що маєте.

РАК 22.06-23.08

Демонструйте свої здібності. Це час великої кількості маленьких удач. Кишеня швидко наповниться грішми. Можна чекати на преміальні. Перенесіть на цей тиждень усі важливі справи, які планували зробити протягом осені.
Не позбавляйте себе цікавого спілкування через власну упередженість. Відштовхнете людину, яка б наповнила ваше життя новими емоціями.

ЛЕВ 24.07-23.08

Проаналізуйте, чого досягли за літо і що хочете встигнути протягом осені. Шукайте додаткові заробітки. З оптимізмом дивіться у майбутнє. На все реагуватимете скептично. Часто ставатимете в опозицію до інших. Недалекоглядність і упередженість гальмуватиме ваші дії.

ДІВА 24.08-23.09

Вас вестимуть за собою новатори. Почуватиметеся переможцем. Підвищуйте заробітки. Погоджуйтеся на понаднормову роботу та відрядження. Дефіцит уваги зруйнує стосунки. Запросіть коханих на побачення чи влаштуйте романтичну вечерю вдома.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Чим більше зустрічей заплануєте, тим кращого результату досягнете. Добре писатимуться книги, вірші, сценарії. Легко завойовуватимете увагу читача. Під час купівлі речей прислухайтеся до консультантів. Оберете щось надійне і практичне. Не варто планувати весілля чи перше побачення.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Повірте у свої сили. Отримаєте підтримку сильних і талановитих. Не лежіть на дивані. Дійте сміливо. Почуватиметеся переможцем. Найближчим часом такого успіху, як зараз, годі чекати. Звільніть себе від обтяжливих стосунків. Не ведіться на шантаж з боку коханих та батьків. Ті, хто планує усиновлення, можуть розпочинати збір документів. Дитина легко увіллється в сім’ю.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Все відбуватиметься повільніше, ніж ви розраховували. Доведеться самотужки вирішувати свої проблеми. Не вистачатиме підтримки від коханих. Покращити фінансові справи вдасться до середи. Гаманець наповниться. Організовуйте зустрічі старих друзів. У приємному товаристві нахлинуть спогади, які гріють душу.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Змінювати роботу і місце проживання поки не слід. Перспективи з’являться, але розглянути їх краще після вихідних. Підтримати ваші заробітки на належному рівні допоможуть колеги. Добре справи підуть у тих, хто звик працювати у команді та вміє об’єднувати людей навколо себе. Запросіть коханих на прогулянку. Проведіть вечір у колі рідних та друзів.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Це період відкриттів. Інакше подивитеся на роботу, стосунки та домашні справи. Станете гарними психологами. Не опустіть можливості розв’язати проблеми, які, здавалося, вирішити неможливо. У понеділок на вас чекає фінансовий успіх.

РИБИ 20.02-20.03

Якщо вам щось не вдається, краще від цього відмовитися. Життя відводитиме від неприємностей. Поставтеся до цього мудро. Більше заробити вдасться увечері. Беріть роботу додому. Переживете черговий сплеск романтичних відчуттів. Не думайте, що кохані здогадуються про ваші бажання. Говоріть про наболіле і вирішуйте проблеми разом.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее