Вхід

MKU

Гороскоп з 19 по 25 серпня

ОВЕН 21.03-20.04

Доведеться приймати непрості рішення. Відкладіть покупку нерухомості. Зважайте на кожен свій крок у веденні бізнесу. Залишайтеся толерантними. Не тягніть на себе ковдру. Дайте можливість коханим розвиватися. Не ревнуйте їх до колег. Роботі вони зараз присвячують більше часу, бо хочуть досягти кар’єрного росту.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Бракуватиме часу на обмірковування. Доведеться діяти тут і зараз. Умійте мудро перебудувати свої плани, аби підлаштуватися до обставин, у яких знаходитеся. Більш прибутковою буде робота в команді. Не реагуйте на зміну емоцій коханих. Пам’ятайте, чим коротший буде діалог між вами, там менше буде проблем.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Як розпочнете понеділок, так і проведете цей тиждень. Скористайтеся можливістю і переробіть справи на місяць вперед. Уникайте майнових суперечок. Вас підтримають родичі та колеги. Це додаватиме наснаги. Не опускайте руки.

РАК 22.06-23.08

Навколо буде багато охочих допомогти. Час перевірити дружбу на міцність, а найближче оточення – на здатність підтримати один одного. Залишайтеся на роботі допізна. Гроші ітимуть до ваших гаманців. Не з’ясовуйте конфлікти, які тягнуться роками. Порозумітися буде нелегко. Розсваритеся ще більше.

ЛЕВ 24.07-23.08

Це тиждень піднесення. Ваші здібності помічатимуть. Сміливо заявляйте про себе. Доля буде прихильною до вас. Продемонструвати роботодавцям свої організаторські уміння. Заради підтримання розмови не варто розповідати чужі секрети.

ДІВА 24.08-23.09

Не вдасться пересидіти у тіні. Вами захоплюватимуться, щоб ви не сказали чи зробили. Публікуйте свої книги, презентуйте вишивку та полотна, співайте. Розумно розпоряджайтеся своїми коштами. Щасливо житимуть сім’ї, які поберуться у вихідні.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Залежатимете від людей, у чиїх руках влада. Буде чимало охочих поставити палки в колеса і применшити ваші здобутки. Відстоюйте свої інтереси. Відкриєте для себе новий вид діяльності. Матеріальної підтримки потребуватимуть родичі. Випадкові зустрічі відіграють важливу роль.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Це тиждень результатів. Отримаєте винагороду за справи, які вели протягом літа. На серйозний підйом чекайте у фінансовій сфері. Хвилюватиметеся за усіх членів родини. Не сваріться з коханими. Довіряйте їм. Гіперопіка тільки нашкодить стосункам.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Вчасно зорієнтуйся, що для вас важливіше. Доведеться обирати між роботою та особистим життям. Зірки стануть вам на поміч. Розмір заробітків збільшується. Здолаєте фінансові проблеми, які обтяжували вас кілька місяців. Легко причаровуватимете представників протилежної статі. Прийміть запрошення на побачення.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Здаватиметься, що все йде наперекір вашим бажанням. Проблеми сипатимуться на голову. Самотужки важко буде досягти поставленої мети. Рухайтеся малими кроками. Не прагніть швидкого результату. Нагадають про себе старі борги. Вкладені у чужі проекти кошти будуть втрачені. Прислухайтеся до порад, які озвучують діти. З їхніх уст лунатиме істина.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Відкладіть на деякий час власні справи і допоможіть тим, хто потребує вашої підтримки. Навчайте нових колег, діліться досвідом та уміннями. Великі покупки відкладіть до вихідних. З коханими перейдете на новий рівень стосунків. Відправляйтеся у подорожі, пізнавайте один одного.

РИБИ 20.02-20.03

Одиниці зуміють скористатися можливостями, які пропонує життя. Викинете багато сили і часу на справи, що не варті вашої уваги. Не накопичуйте гроші. Дбайте про їхнє розумне використання. Щаститиме на цікаві зустрічі. Неприємності у родині сприймайте як короткочасну випробування. Якщо не чинити спротив, все скоро стане на своє місце.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее