Вхід

MKU

Гороскоп з 12 по 18 серпня

ОВЕН 21.03-20.04

Випереджатимете конкурентів і досягатимете найвищих результатів. Беріть участь у конкурсах. Перемога буде за вами. Росте список витрат. Стежте за гаманцем. Не витрачайте усе до останньої копійки. Заробітки затримуватимуться. Це ваш зірковий час. Умійте цим скористатися, ловіть удачу за хвіст.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

На ринку та у супермаркеті вам намагатимуться підсунути товар із вичерпаним терміном придатності. Не давайте себе ошукати. Доведеться часто робити вибір між тим, чого хочеться і що потрібно. Багато часу і грошей витратите на те, щоб сподобатися комусь. Годі експериментувати із зовнішністю.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Якщо відчуваєте, що не можете поступитися, перенесіть переговори до кращих часів. Тоді не нашкодите своєму бізнесу та кар’єрі. Знижуйте фінансову активність. Вигідні, на перший погляд, операції призведуть до великих збитків. Впертість візьме гору над розумом. Не гарячкуйте. Стосунки зайдуть у глухий кут.

РАК 22.06-23.08

Нахлине натхнення. Ви готові гори звернути. Усі ваші плани отримають зелене світло. Багато чого досягнете без особливих зусиль. Насолоджуйтеся результатом своєї діяльності. Грошей у кишені стане більше. Їх даруватимуть і повертатимуть боржники. Отримаєте цікаві пропозиції з працевлаштування. Запрошуйте коханих на побачення. Влаштуйте зустріч зі старими друзями.

ЛЕВ 24.07-23.08

Не виставляйте свої резюме на сайтах з працевлаштування. Знайти хорошого роботодавця буде складно. Як і показати себе з кращої сторони. Добрий заробіток надійде у п’ятницю. Дратуватиме поведінка дітей. Важко буде знайти спільну мову з коханими.

ДІВА 24.08-23.09

Хотітиметься стабільності. Намагатиметеся усе контролювати. Даремно не допускаєте до справ колег. У колективі легше було б втілити у життя будь-які амбітні плани. Увечері в п’ятницю у ваші двері постукають колишні друзі. Нахлинуть приємні спогади.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Добре почуватимуться ті, хто має надійне плече поруч. Будьте вдячними. Пам’ятайте, навіть невелика послуга від когось – зараз на ціну золота. Бережіть своїх покровителів. Ваші слова і вчинки не правильно сприйматимуть кохані. Побачення краще перенести. Легше порозумітися партнерами вдасться через листи.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Це період гарного фінансового злету. Досягнете прориву у справах, які тривалий час не могли зрушити з місця. Впевнено рухайтеся до своєї мети. Бережіть від пошкодження майно. Майте запас грошей на здійснення термінового ремонту. Кохані не повинні сумніватися у ваших почуттях. Частіше говоріть їм, як сильно любите.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Все йтиме до ваших рук. Треба лише визначитися з метою. Розберіться зі своїми бажаннями. Заробітки затримуватимуться. Уникайте штрафних санкцій та контролюйте свої витрати. Шлюб краще відкласти. Він буде нетривалим. Навряд чи зазнають щастя ті, хто розпочнуть стосунки.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Беріть на себе роль наставника. До вашої думки прислухатимуться, ваші уміння цінуватимуть. Можна просити у начальства про підвищення заробітку. Побачення призначайте після заходу сонця.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Не намагайтеся усього досягти самотужки. Конкуренти зараз сильніші. Ваше завдання – слідувати за лідером, а не намагатися його перегнати. Заробітки зростають. Виявляйте терпіння і наполегливість. Ваші зусилля будуть гарно винагороджені. Не будьте відвертими з оточуючими. Вашими ідеями скористаються інші. Серед нових знайомих не буде вашої пари.

РИБИ 20.02-20.03

Майте на все власну думку. До вас прислухатимуться. Довіряйте інтуїції. Будьте відвертими з собою. Захищайте гаманець від збитків. Сміливі фінансові кроки призведуть до підвищення заробітків.
Не будьте скупими. Діліться з близькими речами та грішми, пропонуйте свою допомогу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее