Вхід

MKU

Гороскоп з 10 по 16 червня

ОВЕН 21.03-20.04

Не стримаєтеся і наговорите зайвого. Через це посваритеся з людьми, від яких залежить ваше найближче майбутнє. Відчуєте дефіцит коштів. Не варто відкривати кредитні картки та брати товари на виплату. Нові знайомства закінчяться непорозумінням. Ці зустрічі не носитимуть романтичного характеру. Більше слухайте, менше говоріть.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Виникатиме одна проблема за іншою. Припиніть догоджати усім. Відстоюйте своє добре ім’я. Зараз не час спочивати на лаврах. Не хваліться заробітками, бо зіврочите себе. Грошей постійно бракуватиме. Можливі збитки через неуважність. Щоденні клопоти не залишать часу на особисте. Але це на краще. У вас не буде коли розпалювати конфлікт.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Скрізь захочете встигнути. Тому доведеться не досипати, багато часу проводити у дорозі. Метушня вимотуватиме. Пильнуйте під час грошових операцій. Вас можуть ошукати. Часто закохуватиметеся. Не чекайте взаємності. Зізнавайтеся у почуттях і насолоджуйтеся стосунками, які маєте.

РАК 22.06-23.08

Грошей у кишені стає більше. Частину з них заощадьте. Запас коштів знадобиться, коли виплату зарплати затримають. Це тиждень ризикованої фінансової політики.
Розриватиметеся між батьками, дітьми і коханими. Щоб усім догодити, доведеться пожертвувати власними інтересами.

ЛЕВ 24.07-23.08

Сюрпризи від знайомих напружуватимуть і лякатимуть ледь не щодня. Важко буде залишатися стриманим. Відмовтеся від купівлі авто, ноутбуків і смартфонів. Самовпевненість підведе. Думайте про те, як ваші заробітки відіб'ються на матеріальному становищі сім'ї. Сварки у вихідні важко буде уникнути. Пікнік у лісі чи біля річки краще відкласти.

ДІВА 24.08-23.09

Очікування не виправдають себе. Виникатимуть проблеми з отриманням заробленого. Частина коштів осяде в чужих кишенях. Стежте за результатами своєї діяльності. Якщо домовляєтеся з кимось про співпрацю, закріпіть це на папері. Згодом легше буде з’ясувати, хто і в чому винен. Частіше телефонуйте коханим. Вони віддячать за вашу турботу сторицею.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Прислухайтеся до радників, які готові вас підтримати і застерегти від неприємностей. Це тиждень фінансових потрясінь. Заробітки будуть менші, ніж очікуєте. Нове знайомство не обіцяє чогось особливого. Стосунки залишать по собі неприємні відчуття.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Усе піде не так, як ви хотіли. Часто бурчатимете, чим занепокоїте колег і друзів. Багато чого не подобатиметься. Хвилюватиметеся за близьких та дітей. Складними виявляться понеділок і неділя. Почуватиметеся емоційно виснаженими. Не беріть близько до серця те, що відбувається у житті друзів і знайомих.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Збільшується відтік грошей. Сімейний бюджет потребуватиме додаткових надходжень. Добре почуватимуться ті, що не відмовляються від підробітків. Це тиждень відкриттів і зміни обстановки. Збирайте інформацію, розширюйте коло знайомств, подорожуйте.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Співпрацювати з вами буде важко. Багато хто нарікатиме, що ви тягнете колектив на дно. Не виставляйте на продаж власні речі. Збудете їх за копійки. Кохані провокуватимуть на ревнощі. Не будьте швидкі на розправу. Пам’ятайте, зараз легше втратити стосунки, ніж розпочати нові.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Діяти швидко і навмання – це шкодити собі та оточуючим. Грошей буде вдосталь. Вкладайте їх в облаштування оселі. Не допускайте переплати. Стежте за цифрами у квитанціях за комунальні послуги. Обговорювати з оточуючими сімейні проблеми – зась. Розпустите плітки про дорогих серцю людей. Пам’ятайте, мовчання – золото.

РИБИ 20.02-20.03

Станете свідками складних змін у житті друзів і родичів. Почуватиметеся, як між молотом і ковадлом. Доведеться вирішувати, чию сторону обрати. Відгукніться, якщо можете допомогти. Але участі у мексиканських пристрастях брати не варто. Не продавайте нерухомість. Вона піде за безцінь. Бракуватиме терпіння. Не створюйте напруженої атмосфери вдома.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее