Вхід

MKU

Гороскоп з 27 травня по 2 червня

ОВЕН 21.03-20.04

Змагатися за першість поки не слід. Конкуренти будуть далеко попереду. Грошей надійде вдосталь. Час накопичувати, а не тринькати. Уникайте лотерей та матеріальних суперечок. Здаватиметься, що все відбувається за вашою спиною. Останніми дізнаватиметеся про події з життя колективу та родини.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Дійте, не зважаючи на чужу думку. Вам усе дано для того, щоб самостійно керувати своїм життям та приймати рішення. Завчасно сплануйте похід до крамниці. Необдумані покупки спустошать кишені. Вдалими будуть придбання смартфонів і комп'ютерів. Не викликайте ревнощі у коханих, аби не спровокувати родинні сварки.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Будете в епіцентрі уваги. Ви готові висловлювати свою думку і заявляти світу про себе. Навчайтеся і діліться знаннями з іншими. За великими покупками іти не варто. Застрахуйте своє майно. Поміркуйте, куди варто вкласти існуючі кошти. Не відмовляйтеся від підтримки друзів та коханих. Прислухайтеся до думок, які озвучують діти.

РАК 22.06-23.08

Красномовство допоможе досягти бажаного. Вас помічатимуть і виділятимуть серед натовпу. Раптом навколо стане багато охочих співпрацювати з вами. Не відмовляйтеся від підробітку. Досить претензій та звинувачень на адресу коханих. Стримуйте себе, аби не наговорити зайвого.

ЛЕВ 24.07-23.08

Це тиждень командної роботи. Досить намагатися вирішувати все одноосібно. Мало що вдаватиметься. Дефіциту коштів не відчуєте, але гроші швидко зникатимуть. Відкладайте певну суму, аби згодом скористатися заощадженнями. Кохані робитимуть ваше життя яскравішим.

ДІВА 24.08-23.09

Не пручайтеся змінам. Будьте готові до оновлення. Рухайтеся у напрямку, який пропонує доля. Тоді зумієте вдало маневрувати і в потрібен момент утриматися на плаву. Позбувайтеся матеріальних заборгованостей, бо вони ускладнюватимуть життя. Злагода у родині - понад усе. Хотітиметься спокою та гармонії. Кохані зроблять усе для того, щоб вдома ви почувалися задоволеними.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Події швидко змінюватимуться. Вам це буде не до вподоби. Бракуватиме постійності. Не варто укладати угоди, давати позики. Домовленості скоро будуть розірвані, а борги не повернуть. Довіряйте коханим, а не пліткам, які дехто розпускає про них.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Переконаєтеся, що не все те золото, що блищить. Розчаруєтеся у кумирах. Побачите, хто і чим дихає. Не варто планувати важливих фінансових операцій. Краще сплануйте бюджет на літо. Призначайте перше побачення у п'ятницю. Не цурайтеся відвертих розмов. Зробите багато відкриттів для себе.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

З'являтиметься багато ідей. Плануйте, продумуйте, але не спішіть їх озвучувати. Самі себе зурочите. Дещо з ваших задумів привласнять інші. Дім потребуватиме додаткових витрат. Проводьте більше часу з дітьми. Вони потребують вашої уваги та підтримки.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Будете консервативними і погано реагуватимете на зміни. Не спішіть опиратися чомусь новому. Бережіть стосунки з дорогими серцю людьми. Тримайте язик за зубами. Ризикуєте розпатякати чужі таємниці і завдати шкоди тим, кого любите.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Подорожуйте і пізнавайте світ навколо себе. Залишайтеся відвертими з коханими. Не приховуйте своїх почуттів. Справи підуть вдало. До основного заробітку додадуться преміальні. Приділіть достатньо уваги друзям, які потрапили у халепу. Не шукайте приводу для відмови.

РИБИ 20.02-20.03

Грошей у гаманці стає менше. Але ви завжди можете покластися на батьків чи коханих. Не перестаєте думати про дітей і коханим. Приділяйте їм більше уваги, цінуйте і залишайтеся вдячними. Утримайтеся від освідчень і запрошень на побачення.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее