Logo
Версія для друку

Гороскоп з 20 по 26 травня

ОВЕН 21.03-20.04

Сірі будні втомлюватимуть. Високої працездатності вимагатиме від підлеглих начальство. Зараз не час впадати у депресію і жалітися батькам та друзям на життя. Зменьшіть кількість контактів.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Буде достатньо сил і можливостей, аби досягти бажаного результату. Навантаження на гаманець зростає. Не опустіть шансу покращити матеріальне становище. Майте запас грошей на незаплановані витрати. Запросіть коханих на побачення.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Ви сильні та активні. Весь світ крутитиметься навколо вас. Можна починати новий курс навчання, переходити на нове місце роботи. Зробіть усе для того, щоб яскраві і незабутні зміни не забарилися. За наполегливу працю гарно винагородять. Це час перевірки стосунків на надійність. Якщо порозумітися з коханими вкотре не вдається, може, час перервати стосунки. Дозвольте новим обранцям прийти у ваше життя.

РАК 22.06-23.08

У виграшній позиції будуть ті, хто звик все планувати і йти до кінця. Прораховуйте кожен крок, перш ніж розпочати перемовини та підписувати будь-які угоди. Дрібні перешкоди на початку тижня лякати не повинні. Від вівторка гроші ітимуть до вашої кишені. Стримуйте свої емоції, якщо не хочете посваритися з друзями та коханими.

ЛЕВ 24.07-23.08

Від тихого і розміреного способу життя доведеться перейти до активних переїздів. Виділіть гроші для налагодження того, що погано працює. Ремонтуйте приміщення, сантехніку й електропроводку. Покращуйте простір, у якому живете. Досить бурчати. Багато що не подобається, але не час критикувати інших і звинувачувати їх у своїх невдачах.

ДІВА 24.08-23.09

Не тринькайте кошти, аби задовольнити усі свої "хочу". Економте. Увага представників протилежної статі не бракуватиме. Забудьте про невдачі. Сподівайтеся на краще. Зустрічі не носитимуть романтичного характеру. Серед співбесідників марно шукати собі пару.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Зустрічі не носитимуть романтичного характеру. Серед співбесідників марно шукати собі пару. Будьте готові до відвертої розмови з коханими. Не вирішуйте щось одноосібно, бо зруйнуєте стосунки.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Люди навколо дивуватимуться вашому дару віщувати. Майбутнє бачитимете, як на долоні. Зумійте скористатися цим. Застережіть від неприємностей друзів та колег, подбайте про власні інтереси. На вихідних почуватися емоційно виснаженими. Хотітиметься спокою. Кохані вимагатимуть більше уваги до себе.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Отримуйте задоволення від життя. Розгубленість і неспокій позаду. Налагоджуйте нові бізнес-зв'язки. Заощаджуйте. Намагання сподобатися новому партнеру призведе до розриву вже існуючих стосунків.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Тиждень вимагатиме швидких реакцій. Ви ж до всього ставитиметеся прискіпливо. Тому самі створите для себе багато клопотів. Не варто позичати чи вкладати кудись кошти. Їх важко буде повернути. Працюйте з максимальною віддачею, тоді наприкінці тижня матимете гарні заробітки. Кохані вимагатимуть багато уваги до себе. Знайдіть час, аби запросити їх на побачення. Побалуйте подарунками.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

До ваших рук ітиме те, що ви шукаєте не один місяць. Головне визначитися, чого бажаєте. Ставте перед собою високі цілі. Кохані захочуть багото чого вирішувати за вас. Якщо це не до вподоби, спробуйте віддалитися на деякий час.

РИБИ 20.02-20.03

Грошей буде вдосталь, аби підтримувати звичний для себе спосіб життя. З'являться нові покровителі. Втомлюватиме метушня. Не варто купувати житло і розпочинати у ньому ремонт. Більше часу проводьте у колі родини. Уваги потребуватимуть діти та батьки.
2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ