Вхід

MKU

Гороскоп з 20 по 26 травня

ОВЕН 21.03-20.04

Сірі будні втомлюватимуть. Високої працездатності вимагатиме від підлеглих начальство. Зараз не час впадати у депресію і жалітися батькам та друзям на життя. Зменьшіть кількість контактів.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Буде достатньо сил і можливостей, аби досягти бажаного результату. Навантаження на гаманець зростає. Не опустіть шансу покращити матеріальне становище. Майте запас грошей на незаплановані витрати. Запросіть коханих на побачення.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Ви сильні та активні. Весь світ крутитиметься навколо вас. Можна починати новий курс навчання, переходити на нове місце роботи. Зробіть усе для того, щоб яскраві і незабутні зміни не забарилися. За наполегливу працю гарно винагородять. Це час перевірки стосунків на надійність. Якщо порозумітися з коханими вкотре не вдається, може, час перервати стосунки. Дозвольте новим обранцям прийти у ваше життя.

РАК 22.06-23.08

У виграшній позиції будуть ті, хто звик все планувати і йти до кінця. Прораховуйте кожен крок, перш ніж розпочати перемовини та підписувати будь-які угоди. Дрібні перешкоди на початку тижня лякати не повинні. Від вівторка гроші ітимуть до вашої кишені. Стримуйте свої емоції, якщо не хочете посваритися з друзями та коханими.

ЛЕВ 24.07-23.08

Від тихого і розміреного способу життя доведеться перейти до активних переїздів. Виділіть гроші для налагодження того, що погано працює. Ремонтуйте приміщення, сантехніку й електропроводку. Покращуйте простір, у якому живете. Досить бурчати. Багато що не подобається, але не час критикувати інших і звинувачувати їх у своїх невдачах.

ДІВА 24.08-23.09

Не тринькайте кошти, аби задовольнити усі свої "хочу". Економте. Увага представників протилежної статі не бракуватиме. Забудьте про невдачі. Сподівайтеся на краще. Зустрічі не носитимуть романтичного характеру. Серед співбесідників марно шукати собі пару.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Зустрічі не носитимуть романтичного характеру. Серед співбесідників марно шукати собі пару. Будьте готові до відвертої розмови з коханими. Не вирішуйте щось одноосібно, бо зруйнуєте стосунки.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Люди навколо дивуватимуться вашому дару віщувати. Майбутнє бачитимете, як на долоні. Зумійте скористатися цим. Застережіть від неприємностей друзів та колег, подбайте про власні інтереси. На вихідних почуватися емоційно виснаженими. Хотітиметься спокою. Кохані вимагатимуть більше уваги до себе.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Отримуйте задоволення від життя. Розгубленість і неспокій позаду. Налагоджуйте нові бізнес-зв'язки. Заощаджуйте. Намагання сподобатися новому партнеру призведе до розриву вже існуючих стосунків.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Тиждень вимагатиме швидких реакцій. Ви ж до всього ставитиметеся прискіпливо. Тому самі створите для себе багато клопотів. Не варто позичати чи вкладати кудись кошти. Їх важко буде повернути. Працюйте з максимальною віддачею, тоді наприкінці тижня матимете гарні заробітки. Кохані вимагатимуть багато уваги до себе. Знайдіть час, аби запросити їх на побачення. Побалуйте подарунками.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

До ваших рук ітиме те, що ви шукаєте не один місяць. Головне визначитися, чого бажаєте. Ставте перед собою високі цілі. Кохані захочуть багото чого вирішувати за вас. Якщо це не до вподоби, спробуйте віддалитися на деякий час.

РИБИ 20.02-20.03

Грошей буде вдосталь, аби підтримувати звичний для себе спосіб життя. З'являться нові покровителі. Втомлюватиме метушня. Не варто купувати житло і розпочинати у ньому ремонт. Більше часу проводьте у колі родини. Уваги потребуватимуть діти та батьки.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее