Logo
Версія для друку

Гороскоп з 13 по 19 травня

ОВЕН 21.03-20.04

Часто доведеться відстоювати своє добре ім'я. Не слід записуватися на курси. Навчання не піде. Грошей для саморозвитку бракуватиме. Стежте за гаманцем. Сварка може призвести до розриву з коханими. Прикусіть язика, коли хочеться наговорити чогось у їхню адресу.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Переживатиме найщасливіший період за весну. Грошей не вистачатиме, але знайдете можливість без фінансових внесків вести бізнес і забезпечувати власний побут. На доленосні кроки йдіть у четвер. Відмовтеся від авантюр. Перенесіть побачення з новими інтернет-знайомими. Зустріч може вас засмутити. Клопотів завдаватимуть діти. Не обмежуйте їхніх дій.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Приймайте зважені рішення. Вас часто викликатимуть на дискусію, яка переросте у конфлікт. Наберіться терпіння. Стриманим вдасться гарно заробити, не зіпсувати стосунки з друзями та знайти однодумців. Кохані не захочуть перейматися вашими проблемами. Не розцінюйте це як віддалення у стосунках.

РАК 22.06-23.08

Виходьте за межі повсякденних турбот. Не очікуйте ініціативи від близьких. Починайте втілювати у життя свої ідеї, не зважаючи на страх. Ризик буде виправданий. Більші заробітки надійдуть через тиждень. Дайте свободу партнерам. Ревнощі зіпсують стосунки.

ЛЕВ 24.07-23.08

Тиждень буде вдалим, якщо в улюблену справу вкладатимете душу та забудете про халатність. Не варто позичати гроші, якщо не хочете, аби про себе нагадала скрута. Зачекайте з початком нового проекту. Він навряд чи стане вдалим. Обранці не помічатимуть знаки уваги. Не чекайте від них пристрасті.

ДІВА 24.08-23.09

Сподіватися на фінансовий прихід марно. Розраховуйте на гроші, які маєте у кишені. Може забракнути терпіння, щоб довести справи до кінця. Не варто вирушати у відрядження і змінювати місце проживання. Важко буде зберігати об'єктивність. Не поспішайте вести обранців до шлюбу. Скоро розчаруєтеся в них. Ігноруйте чутки.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Активізуються конкуренти і недоброзичливці. Спостерігайте і вчіться на чужих помилках. Це допоможе уникнути необдуманих кроків. Розраховуйте на кошти, які маєте у кишені. Обіцяні гроші можуть не надійти. Не оголошуйте війну коханим. Вийти з конфлікту переможцем навряд чи вдасться.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Заробіток порадує. Дратуватиме безпорадність та критика. Підбирайте слова під час бесіди з батьками. Не несіть напруження у сім'ю. Тиждень виявиться результативним, якщо утримайтеся від конфлікту. Вкладіть гроші у ремонт оселі. На сварку підштовхуватимуть кохані. У ваші стосунки охоче втручатимуться родичі. Вчасно поставте їх на місце.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Залишаєтеся ініціативними та успішними. Порадують результати наукових дослідження. Не варто братися за торгівлю. Завдасте собі збитків. Відкладіть переїзд. Коштів не вистачатиме. Оточать увагою партнери, до яких вам буде байдуже. Не подавайте надію на стосунки.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Обіцяні преміальні не надійдуть. Задумаєтеся на зміною роботи. Розсилати резюме краще у четвер. Співбесіди пройдуть вдало. Розпочнеться нова щаслива смуга у житті. Своє щастя зустрінете на вихідних в екстремальній ситуації. Не варто зав'язувати стосунки у першій половині тижня.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Досягнете підвищення у кар'єрі, помиритеся з опонентами. На реалізацію задумів грошей вистачатиме. Не спішіть змінювати роботу. Щоб налагодити розмову з дітьми, підтримайте їхню ініціативу.

РИБИ 20.02-20.03

Розпочинайте вихідні раніше, ніж зазвичай. У п'ятницю важко буде заставити себе працювати. Проведіть цей день з коханими, відвідайте басейн чи спа-салон. Це допоможе розпочати наступний тиждень з новими силами.
2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ