Вхід

MKU

Гороскоп з 13 по 19 травня

ОВЕН 21.03-20.04

Часто доведеться відстоювати своє добре ім'я. Не слід записуватися на курси. Навчання не піде. Грошей для саморозвитку бракуватиме. Стежте за гаманцем. Сварка може призвести до розриву з коханими. Прикусіть язика, коли хочеться наговорити чогось у їхню адресу.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Переживатиме найщасливіший період за весну. Грошей не вистачатиме, але знайдете можливість без фінансових внесків вести бізнес і забезпечувати власний побут. На доленосні кроки йдіть у четвер. Відмовтеся від авантюр. Перенесіть побачення з новими інтернет-знайомими. Зустріч може вас засмутити. Клопотів завдаватимуть діти. Не обмежуйте їхніх дій.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Приймайте зважені рішення. Вас часто викликатимуть на дискусію, яка переросте у конфлікт. Наберіться терпіння. Стриманим вдасться гарно заробити, не зіпсувати стосунки з друзями та знайти однодумців. Кохані не захочуть перейматися вашими проблемами. Не розцінюйте це як віддалення у стосунках.

РАК 22.06-23.08

Виходьте за межі повсякденних турбот. Не очікуйте ініціативи від близьких. Починайте втілювати у життя свої ідеї, не зважаючи на страх. Ризик буде виправданий. Більші заробітки надійдуть через тиждень. Дайте свободу партнерам. Ревнощі зіпсують стосунки.

ЛЕВ 24.07-23.08

Тиждень буде вдалим, якщо в улюблену справу вкладатимете душу та забудете про халатність. Не варто позичати гроші, якщо не хочете, аби про себе нагадала скрута. Зачекайте з початком нового проекту. Він навряд чи стане вдалим. Обранці не помічатимуть знаки уваги. Не чекайте від них пристрасті.

ДІВА 24.08-23.09

Сподіватися на фінансовий прихід марно. Розраховуйте на гроші, які маєте у кишені. Може забракнути терпіння, щоб довести справи до кінця. Не варто вирушати у відрядження і змінювати місце проживання. Важко буде зберігати об'єктивність. Не поспішайте вести обранців до шлюбу. Скоро розчаруєтеся в них. Ігноруйте чутки.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Активізуються конкуренти і недоброзичливці. Спостерігайте і вчіться на чужих помилках. Це допоможе уникнути необдуманих кроків. Розраховуйте на кошти, які маєте у кишені. Обіцяні гроші можуть не надійти. Не оголошуйте війну коханим. Вийти з конфлікту переможцем навряд чи вдасться.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Заробіток порадує. Дратуватиме безпорадність та критика. Підбирайте слова під час бесіди з батьками. Не несіть напруження у сім'ю. Тиждень виявиться результативним, якщо утримайтеся від конфлікту. Вкладіть гроші у ремонт оселі. На сварку підштовхуватимуть кохані. У ваші стосунки охоче втручатимуться родичі. Вчасно поставте їх на місце.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Залишаєтеся ініціативними та успішними. Порадують результати наукових дослідження. Не варто братися за торгівлю. Завдасте собі збитків. Відкладіть переїзд. Коштів не вистачатиме. Оточать увагою партнери, до яких вам буде байдуже. Не подавайте надію на стосунки.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Обіцяні преміальні не надійдуть. Задумаєтеся на зміною роботи. Розсилати резюме краще у четвер. Співбесіди пройдуть вдало. Розпочнеться нова щаслива смуга у житті. Своє щастя зустрінете на вихідних в екстремальній ситуації. Не варто зав'язувати стосунки у першій половині тижня.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Досягнете підвищення у кар'єрі, помиритеся з опонентами. На реалізацію задумів грошей вистачатиме. Не спішіть змінювати роботу. Щоб налагодити розмову з дітьми, підтримайте їхню ініціативу.

РИБИ 20.02-20.03

Розпочинайте вихідні раніше, ніж зазвичай. У п'ятницю важко буде заставити себе працювати. Проведіть цей день з коханими, відвідайте басейн чи спа-салон. Це допоможе розпочати наступний тиждень з новими силами.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее