Logo
Версія для друку

Гороскоп з 6 по 12 травня

ОВЕН 21.03-20.04

Умійте підлаштовуватися під колег. Підводитимуть люди, які здавалися надійними. Партнери перебігатимуть до конкурентів. Не хвилюйтеся, бо втратите не ви, а вони. Ігноруйте дрібні перешкоди. Жадані заробітки надійдуть у вихідні. Терпіння бракуватиме. Тому часто рубатимете з плеча. Регулярно доведеться змінювати плани.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Важко буде відстояти свою думку. Вирішувати щось самостійно зуміють одиниці. Решта потрапить під серйозний тиск коханих, батьків, колег, сусідів. Стримуйте себе від бажання вкласти кудись гроші. Зміни в особистому житті не забаряться. Все стане на свої місця.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Понеділок підштовхне до серйозних кроків. Але підписувати документи цього дня не слід. Вирішення важливих питань відкладіть до вівторка. Заробітки стають стабільними. З головою поринете у роботу і звинувачуватимете коханих, що замало уваги приділяють вам. Як давно самі запрошували їх на побачення?

РАК 22.06-23.08

Не критикуйте колег. Уникайте суперечок з начальством. Інакше - звільнення не за горами. Якщо навчитеся працювати в команді, у п'ятницю розраховуйте на преміальні. Кохані обурені вашою поведінкою: мало уваги приділяєте дітям, не дотримуєтеся порядку. Вислухайте претензії і прийміть міри.

ЛЕВ 24.07-23.08

Надійно і наполегливо рухаєтеся до мети. Результат не заставить себе чекати. На розвиток бізнесу виділяти кошти не слід. Як і давати позику знайомим та друзям. Викинете гроші на вітер і наживете ворогів. Частину техніки давно слід віддати у ремонт. Марно намагаєтеся перевиховати коханих. Сприймайте їх такими, якими є.

ДІВА 24.08-23.09

Зосередьтеся на роботі. Не втрачайте ентузіазму через невдачі на початку тижня. У середу справи підуть на краще. Надійдуть очікувані кошти, знайдете надійного партнера для ведення бізнесу. Досить брати на себе вирішення проблем друзів. Хочете допомогти, розрадьте порадою чи грошима. Не беріть на себе чужих тягарів і провин. Втратите час і зіпсуєте репутацію.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Не надійтеся на експромт. Виходьте з дому на роботу завчасно. Спізнення дратуватиме начальство. Пильнуйте за змінами в економіці. Уміння вчасно вносити правки до фінансових планів захистить від втрат і провалів. Кохані жадатимуть більшого. Якщо готові запропонувати руку і серце, освідчуйтеся і переїжджайте під спільний дах.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Заробітків бракуватиме. Жити економно ви не звикли. Але завдяки заощадженням не відчуєте скрути. Глянете на коханих з іншого боку. Вони проявлять не найкращі свої риси. Спробуйте вибачити поведінку, яку продемонструють. Хоч і мають важкий характер, не намагайтеся їх змінити.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Будете в опозиції до коханих, батьків, друзів. Більшість планів зламає погода. Доведеться відмовлятися від поїздок, обмінювати чи здавати квитки, розбирати валізи. Не суперечте змінам. Спробуйте підлаштуватися під них і відчути плюси. Закохуватиметеся у людей, значно старших за себе. Участь у любовному трикутнику закінчиться плачевно. Втратите тих, хто любить вас.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Енергії і натхнення вистачатиме, аби переробити справи, які не можна було зрушити з місяця у квітні. У тренажерному залі чи на стадіоні можете зустріти людину, стосунки з якою принесуть чимало задоволення.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Не час купувати квартиру чи авто, продавати власні дачу чи гараж. Виручити бажану суму чи вдало вкласти заощадження не вдасться. Це час цікавих побачень. Знайомство в інтернеті відволіче вас від спогадів про колишніх партнерів.

РИБИ 20.02-20.03

Навколо багато радників. Часто хвилюватиметеся, чи правильне рішення прийняли. Припиніть коритися комусь і змінювати власну думку. Заробітки ледь покриватимуть витрати. Бартер допоможе не відчути фінансового дефіциту. Відкладіть придбання меблів. Більше часу проводьте вдома, у компанії друзів, дітей та коханих. Далекі мандрівки втомлюватимуть.
2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ