Вхід

MKU

Гороскоп з 6 по 12 травня

ОВЕН 21.03-20.04

Умійте підлаштовуватися під колег. Підводитимуть люди, які здавалися надійними. Партнери перебігатимуть до конкурентів. Не хвилюйтеся, бо втратите не ви, а вони. Ігноруйте дрібні перешкоди. Жадані заробітки надійдуть у вихідні. Терпіння бракуватиме. Тому часто рубатимете з плеча. Регулярно доведеться змінювати плани.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Важко буде відстояти свою думку. Вирішувати щось самостійно зуміють одиниці. Решта потрапить під серйозний тиск коханих, батьків, колег, сусідів. Стримуйте себе від бажання вкласти кудись гроші. Зміни в особистому житті не забаряться. Все стане на свої місця.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Понеділок підштовхне до серйозних кроків. Але підписувати документи цього дня не слід. Вирішення важливих питань відкладіть до вівторка. Заробітки стають стабільними. З головою поринете у роботу і звинувачуватимете коханих, що замало уваги приділяють вам. Як давно самі запрошували їх на побачення?

РАК 22.06-23.08

Не критикуйте колег. Уникайте суперечок з начальством. Інакше - звільнення не за горами. Якщо навчитеся працювати в команді, у п'ятницю розраховуйте на преміальні. Кохані обурені вашою поведінкою: мало уваги приділяєте дітям, не дотримуєтеся порядку. Вислухайте претензії і прийміть міри.

ЛЕВ 24.07-23.08

Надійно і наполегливо рухаєтеся до мети. Результат не заставить себе чекати. На розвиток бізнесу виділяти кошти не слід. Як і давати позику знайомим та друзям. Викинете гроші на вітер і наживете ворогів. Частину техніки давно слід віддати у ремонт. Марно намагаєтеся перевиховати коханих. Сприймайте їх такими, якими є.

ДІВА 24.08-23.09

Зосередьтеся на роботі. Не втрачайте ентузіазму через невдачі на початку тижня. У середу справи підуть на краще. Надійдуть очікувані кошти, знайдете надійного партнера для ведення бізнесу. Досить брати на себе вирішення проблем друзів. Хочете допомогти, розрадьте порадою чи грошима. Не беріть на себе чужих тягарів і провин. Втратите час і зіпсуєте репутацію.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Не надійтеся на експромт. Виходьте з дому на роботу завчасно. Спізнення дратуватиме начальство. Пильнуйте за змінами в економіці. Уміння вчасно вносити правки до фінансових планів захистить від втрат і провалів. Кохані жадатимуть більшого. Якщо готові запропонувати руку і серце, освідчуйтеся і переїжджайте під спільний дах.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Заробітків бракуватиме. Жити економно ви не звикли. Але завдяки заощадженням не відчуєте скрути. Глянете на коханих з іншого боку. Вони проявлять не найкращі свої риси. Спробуйте вибачити поведінку, яку продемонструють. Хоч і мають важкий характер, не намагайтеся їх змінити.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Будете в опозиції до коханих, батьків, друзів. Більшість планів зламає погода. Доведеться відмовлятися від поїздок, обмінювати чи здавати квитки, розбирати валізи. Не суперечте змінам. Спробуйте підлаштуватися під них і відчути плюси. Закохуватиметеся у людей, значно старших за себе. Участь у любовному трикутнику закінчиться плачевно. Втратите тих, хто любить вас.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Енергії і натхнення вистачатиме, аби переробити справи, які не можна було зрушити з місяця у квітні. У тренажерному залі чи на стадіоні можете зустріти людину, стосунки з якою принесуть чимало задоволення.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Не час купувати квартиру чи авто, продавати власні дачу чи гараж. Виручити бажану суму чи вдало вкласти заощадження не вдасться. Це час цікавих побачень. Знайомство в інтернеті відволіче вас від спогадів про колишніх партнерів.

РИБИ 20.02-20.03

Навколо багато радників. Часто хвилюватиметеся, чи правильне рішення прийняли. Припиніть коритися комусь і змінювати власну думку. Заробітки ледь покриватимуть витрати. Бартер допоможе не відчути фінансового дефіциту. Відкладіть придбання меблів. Більше часу проводьте вдома, у компанії друзів, дітей та коханих. Далекі мандрівки втомлюватимуть.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее