fbpx
Вхід

Гороскоп з 8 по 14 квітня

ОВЕН 21.03-20.04

Хотітиметься усього й одразу. Часто робитимете те, про що згодом пошкодуєте. З'являться нові умови роботи, які багатьом будуть не під силу. Думайте про наслідки своїх дій. Розмір заробітків задовольнятиме. Порадуйте себе обновками. Порозумітися з коханими допоможуть старші члени родини.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Вами рухатиме натхнення. Боріться із бажанням розслабитися. Тиждень потребує високого темпу роботи, повної віддачі та зібраності. Не опустіть свій шанс заявити про себе. Стосунки з коханими триматимуться на спільних клопотах. Більше часу проводьте удвох. Робіть ремонт, турбуйтеся про родичів.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Справи вимагатимуть повної віддачі. Проаналізуйте, чого бракує і як цього можна досягти. Бережіть майно від пошкодження. Чекайте на преміальні. Серед друзів почуватиметеся захищеними. Озирніться навколо. У товаристві знайдете і свою пару.

РАК 22.06-23.08

Зірки на вашому боці. Почуватиметеся щасливчиками. За роботу гарно заплатять. Крім щомісячної винагороди, отримаєте солідну премію. Час просити у керівництва про підвищення на посаді. Не підписуйте доручень на право користування вашим майном. Вносьте свіжий подих у стосунки. Запросіть коханих на побачення.

ЛЕВ 24.07-23.08

Почуватиметеся на коні. Вдаватиметься усе, крім переговорів з потенційними партнерами. Підписувати з ними угоди і вести ділові зустрічі краще від четверга. Коштів вистачатиме на щоденні витрати. Ваша поведінка часто засмучуватиме друзів і коханих. Стримуйте себе і цінуйте почуття близьких.

ДІВА 24.08-23.09

Пам'ятайте, що іноді найкращий спосіб погодитися - це поступитися. На деякий час доведеться відкласти власні проекти і зайнятися справами інших. Добрий заробіток приноситиме робота у колективі. Кохані почуватимуться піднесено. Вас це дратуватиме. Ревнуватимете і підозрюватимете їх у зраді.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Залишайтеся відкритим для змін. Знаходитимете нове покликання, відкриватимете приховані таланти та можливості. Не накопичуйте боргів. Відсутність заощаджень заставить відмовитися від покупок і деякий час пожити за рахунок близьких. Кохані хотітимуть більше уваги до себе.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Почуватиметеся втомленим вже від середи. Бракуватиме стабільності. Метушня і високий темп роботи викличуть роздратування. Хотітиметься надійності, а відчуватимете тривогу. Не дозволяйте розгубленості взяти гору над вами. Більше щаститиме у другій половині дня. Важливі зустрічі і переговори плануйте на вечір. Потіштеся за успіхи коханих.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Зведіть витрати до мінімуму. Не ведіться на акції і вмовляння продавців. Заощадження повинні лишитися недоторканими. Якщо важко складається діалог з коханими, вибирайтеся з дому. Разом вирушайте у кінотеатр чи на футбольний матч. Проведений у товаристві час зблизить вас.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Зміниться ваш статус у колективі. Можуть перевести на менш оплачувану посаду. Марно наполягати на своєму. Це рішення важко буде змінити. Зумійте використати це на свою користь. Це шанс знайти додаткове місце заробітку або більше уваги присвятити родині. Бережіть коханих. Годі підозрювати їх у зраді. Вони вірні вам.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Хотітимете більшого. Для цього доведеться докласти зусиль. Для початку визначіться, чого саме бажаєте. Обмежте кількість часу, який витрачаєте на перекури і балачки. Відмовтеся від пропозицій нових бізнес-партнерів. Не дозволяйте втягнути себе в авантюру. Зумійте дати відсіч тим, хто принижує друзів та коханих.

РИБИ 20.02-20.03

Натхнення не покидатиме. Багато писатимете і творитимете руками. Не опустіть шанс прославити своє добре ім'я. Затієте генеральне прибирання в оселі. Знайдете багато цікавого. Ваша увага дратуватиме рідних. Дайте їй більше свободи.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее