fbpx
Вхід

Гороскоп з 25 по 31 березня

ОВЕН 21.03-20.04

Зорі радять набратись впевненості у собі та брати життя у свої руки. Попереду чудовий період для творчості, саморозвитку та втілення мрій у реальність. Уникайте дрібних негативних моментів та не звертайте уваги на неприємності, адже є чимало хорошого навколо. Ваше бажання до всесвітньої справедливості може зіграти вам не на руку, тому добре обдумуйте все, що хочете сказати.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Цей тиждень буде доволі активним, і вам доведеться правильно розподіляти час між роботою та домом, щоб встигнути все. Баланс моральний та фізичний вам знадобиться, а також хоч трішки відпочинку. Ви відчуваєте значну відповідальність за своє оточення та потребуєте від них віддачі, і це нормально. Розрахуйте правильно свої сили і обдумайте можливість хоча б невеликої відпустки.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Зорі радять нарешті виділити хоч трохи часу для відпочинку, адже рівень моральної перевтоми на роботі зашкалює. Проведіть час з близькими людьми та другою половинкою. Це допоможе відволіктись від робочих справ та перевести дух. Попереду чимало завдань, з якими вам доведеться впоратись, тому маленька перерва не завадить.

РАК 22.06-23.08

Попереду у Раків чимало вдалих ідей та покращення життя. Вдача буде на вашому боці, тому пора реалізувати задумане та не перейматись через незначну зміну фінансової ситуації. До того ж, навколо вас чимало людей, які залюбки підтримають за різних умов. Збирайте сили і рухайтесь до своїх цілей.

ЛЕВ 24.07-23.08

Леви потребують зараз відчуття безпеки та підтримки близьких людей, адже у них можливий переломний момент у житті. Однак до всього варто ставитись з холодним розумом, а свої емоції перевести в русло саморозвитку та роботи над тим, що подобається. Не забувайте про гарний гумор, адже він вам знадобиться.

ДІВА 24.08-23.09

Дівам зараз дуже бракує свободи не лише в особистому житті, а й в роботі. Однак це не означає, що варто кидати все та намагатись знайти собі нову справу всього життя. Зорі радять приділити час для власного "я", розібратись у своїх думках та почуттях. Всі інколи потрібно побути наодинці з собою, тому не переймайтесь через дрібниці.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Терези відкривають нову сторінку свого життя, яка потребує максимальної концентрації уваги. Але не варто забувати і про родину, яка з радістю підтримає вас у всьому. Розподіляйте правильно власні ресурси, щоб добитися максимально хороших результатів у різних сферах. Цінуйте своїх близьких і себе.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Скорпіони хочуть змінити все навколо себе, але насправді їм бракує внутрішніх або серйозних змін. Щоправда, не варто одразу ж братись за вигляд квартири чи робочого місця, щоб це компенсувати. Краще організуйте собі відпочинок на природі та наберіться натхнення. Це дозволить переглянути погляди на свою роботу та стан справ.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Бажання реалізувати себе, а також періодична невдоволеність своїм життям нависає над Стрільцями. Саме час нарешті реалізувати давні плани, а також приділити час для покращення ситуації на роботі та в особистому житті. Удача вас усміхнеться і в творчому розвитку, тому беріть себе в руки і не забувайте хоча б трішки відпочивати повноцінно.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Козероги потребують більшої впевненості у власних силах, адже вони у передчутті депресивного стану. Тому зорі радять максимально зосередити увагу на роботі, щоб відволіктись від зайвих думок. Також можна спробувати себе у допомозі іншим, що точно покращить самопочуття. Що ж до особистого життя, то краще приділити час для себе, щоб не погіршити ситуацію з близькими.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Водоліям варто нарешті серйозно взятися за свої фінанси, а також з втілення давніх ідей у реальність. У вас неймовірний потенціал, який потребує значної кількості роботи для повної реалізації. Поки в особистому житті затишшя, варто сконцентруватись на роботі та уникати дрібних конфліктів. Це допоможе наблизитись до поставленої мети.

РИБИ 20.02-20.03

Зорі дають Рибам можливість нарешті показати своєму оточенню всі свої переваги та уміння, а також отримати схвальні відгуки серед впливових людей. Щоправда, не варто хапатися за всі можливості, які будуть відкриватись перед вами. Увімкніть холодний розум та правильно розставте пріоритети. Цього тижня варто звернути увагу і на своє здоров'я та знайти час для себе.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее