fbpx
Вхід

Гороскоп з 18 по 24 березня

ОВЕН 21.03-20.04

Проблемними будуть вихідні. У неділю краще залишатися тверезими, не брати участь у політичних суперечках. Грошовий запас допоможе відчувати себе впевнено, навіть коли зарплату затримуватимуть. Листування в інтернеті підніме настрій. Стережіться залицяльників, які бажають нажитися за ваш рахунок.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Час збирати каміння. До вас повернеться усе, що колись позичали. Зберігайте квитанції про оплату комунальних послух. Вас помилково можуть занести до списку боржників. Щось постійно заважатиме рухатися вперед. Зачекайте із пошуком пари. Стосунки виявляться роковими.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Додаткових внесків потребуватимуть дім та авто. Грошей вистачатиме, але купуйте найнеобхідніше. Шикувати не час. Пильнуйте за речами у неділю. Злодії чатуватимуть на вашу кишеню. Не намагайтеся іти всупереч обставинам. Змиріться і довіртеся долі. На початку квітні проблеми відступлять.

РАК 22.06-23.08

Добре працює інтуїція. Завдяки цьому будете на півкроку попереду інших. Прийматимете правильні рішення, опинятиметеся у потрібному місці в потрібен час. Легко долатимете будь-які перешкоди. Вашу роботу високо оцінять. Частіше будьте поруч з тими, кого любите. На подружні пари чекають випробування. Ідіть на поступки і не говоріть зайвого.

ЛЕВ 24.07-23.08

Найважливіші справи заплануйте на другу половину тижня. Тоді легше буде досягти позитивного результату і справити враження на когось. Нема сенсу братися за додаткову роботу. Виплатять менше, ніж обіцяли. Краще почуватиметеся у колі друзів. Кохані ж вимагатимуть більше уваги до себе.

ДІВА 24.08-23.09

Заважатиме усе навколо. Краще цей період провести у відпустці. Зрушити що-небудь з місця мало кому вдасться. Ви не здатні вплинути на зовнішні обставини. Марно планувати важливі зустрічі чи змагання з кимось. Будете переможені. Кохані присвячуватимуть все менше часу вам. Поставтеся до цього з розумінням. Вони завантажені роботою, тому рідше телефонуватимуть.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Вважатимете, що доля несправедлива до вас. Мало що вдаватиметься, а вам хотітиметься гори звернути. Не час займатися реорганізацією бізнесу. Підтримувати високі заробітки буде складно. Прагматичність коханих дратуватиме. Вони ж називатимуть вас егоїстами і навряд чи підуть на поступки. Невміння домовлятися вилізе боком для обох.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Виявлятимете непоступливість. Досить шкодити собі. Шукайте спільну мову з колегами. Дипломатичність - краща за впертість і самовпевненість. Зміни на ринку не позначаться на вашому бюджеті. Покладіть край давній родинній сварці. Якщо продовжите доводити свою правоту - суперечки поновляться.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Долучатиметеся до колективних справ і охоче посядете позицію лідера. Розпочате будівництво буде аварійно небезпечним. Не слід закладати фундамент. Від вас залежатиме мир у домі. Більше часу присвячуйте дітям.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

До невдач поставтеся по-філософськи. Не накопичуйте кошти на банківські рахунки. Відмовтеся від придбання авто. Воно їздитиме недовго і часто потраплятиме в аварії. Час думати про весілля. Плануйте, де хотіли б освідчитися коханим і взяти шлюб.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Готуйтеся обирати краще з гіршого. Життя ставитиме непрості завдання. Залишайтеся мудрими. Переїзд до нової оселі краще відкласти. Наполегливість залицяльників дратуватиме. Ви не налаштовані на любощі і зітхання. Умійте домовлятися, тоді не наживете собі ворога.

РИБИ 20.02-20.03

Вас провокуватимуть на брехню і плітки. Спонукатимуть приймати рішення, про які скоро пошкодуєте. Стороніться заздрісних людей. Гроші надходитимуть із затримкою. Це дратуватиме. Але відмовляти собі у чомусь не варто. Оновлюйте гардероб. Частіше вибирайтеся із дітьми та коханими на розваги.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее