fbpx
Вхід

Гороскоп з 11 по 17 березня

ОВЕН 21.03-20.04

Будете надміру сентиментальними. На все реагуватимете зі сльозами на очах. Хотітиметься освідчуватися і приймати зізнання у коханні. Грошей у кишені стає більше. Але контролювати витратити ви зараз не в змозі. Відчуватимете, ніби кохані віддалилися від вас. Але вони навпаки дають вам більше свободи, як ви того вимагали ще кілька тижнів тому.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Дратуватиме, що не можете вплинути на ситуацію. Не варто подавати документів на розгляд у будь-яку інстанцію. Вони зависнуть там надовго. Навряд чи отримаєте те, на що сподіваєтеся. Зміни приймете неохоче. Готуйтеся коритися обставинам. Не слід через це з'ясовувати стосунки з коханими.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Складний період триває. Усе, що напрацювали від початку року, сходитиме нанівець. Здаватиметься, що усі навколо хочуть завдати вам шкоди. Втрачатимете свій рейтинг у колективі, губитимете документи, розриватимете домовленості. Не вішайте носа. Це скоро мине. Отримаєте заробіток, на який давно чекаєте. Витрати на потреби родини зростають. Кохані вимагатимуть багато уваги до себе. Не викликайте у них ревнощі.

РАК 22.06-23.08

Все ітиме до рук. Це час здійснення бажань. Просіть шефа про підвищення і збільшення заробітку. Погоджуйтеся на відрядження. Перестаньте боротися за увагу коханих, і стосунки покращаться. Ревнувати партнерів до роботи - не розумно. Дайте їм можливість реалізувати свої професійні здібності.

ЛЕВ 24.07-23.08

Переробите багато добрих справ. Братимете на себе відповідальність за великі проекти і добре з цим впораєтеся. Будете взірцем для інших. Дарма розраховуєте на удачу. Не викидайте гроші на лотереї. Гострі суперечки з коханими виникатимуть часто. Але ви зумієте їх обійти. Зайвий раз промовчіть задля збереження миру у домі.

ДІВА 24.08-23.09

Втратите партнерів, на які покладали великі сподівання. Доведеться починати усе з нуля, коритися чужій волі і грати в піддавки. Батьки і старші члени родини намагатимуть вчити вас жити. Їм важко буде опиратися. Зумійте змовчати, і вони відступлять.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Досить пришвидшувати події. Потерпіть і вийдете переможцем із будь-якої ситуації. Бережіть гаманець у понеділок. Навколо багато тих, хто зазіхає на ваше майно. Марно намагаєтеся поміняти одні стосунки на інші. Скоро пошкодуєте, що попрощалися із партнером, який любив вас і нічого не вимагав у замін.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Чекати на подарунки долі марно. Якщо хочете когось завоювати, докладіть зусиль. Усе дратуватиме. Важко буде змовчати, тому часто провокуватимете на конфлікт інших. Не несіть роздратування додому.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Творча криза візьме гору над вами. Не намагайтеся будь-що переламати ситуацію. Відкладіть справи, які зараз не йдуть. Згодом зробите їх легко і швидко. Гаманець поповниться у четвер. До вихідних можна купувати авто. Будете задоволені покупкою. У ваше життя повертатимуться колишні кохані, але стосунки з ними швидко вичерпають себе.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Ховати у шафу теплі речі та купувати новий одяг поки не слід. Потурбуйтеся про підтримку гарного настрою у родині. Запросіть дітей і коханих до кінотеатру чи у кафе.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Прагнутимете романтики, а життя підкидатиме нові завдання. У роботу доведеться поринути з головою. Залишайтеся щедрими. Фінансової підтримки потребуватимуть рідні. Обмежте зовнішні контакти. Співрозмовники будуть надто збудженими. Налагодити з ними спокійний діалог навряд чи вдасться.

РИБИ 20.02-20.03

До вас пильно приглядатиметься начальство. Це стривожить і позначиться на роботі. Намагатиметеся робити як краще, а виходитиме, як завжди. Скасуйте великі покупки. Нові знайомі неадекватно реагуватимуть на знаки вашої уваги. Шукати пару поки не слід.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее