fbpx
Вхід

Гороскоп з 18 по 24 лютого

ОВЕН 21.03-20.04

Вдалий час для пошуку роботи. Відчуєте міцний ґрунт під ногами. Гроші надходитимуть невеликими частинами, але постійно. Повертайте борги. Скрута - позаду. Працюйте, не покладаючи рук. Систематизуйте свої знання. Обмінюйтеся досвідом. Дайте більше свободи коханим. Досить ревнувати їх до кожного.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Триває період боротьби. Закріпіться на своїх позиціях. Не час змінювати місце роботи і посаду. Захищайте особистий простір. Почуватиметеся у безпеці, коли переступите поріг дому. У коханих справи підуть гірше. Залишайтеся чуйними та уважними. Запропонуйте своє сильне плече, зумійте вислухати і зрозуміти.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Усе, на що розраховували, обернеться проти вас. Потенційні партнери виявляться опонентами. Гроші, на які чекаєте, осядуть у чужих кишенях. Проганяйте лінь і відчай. Дійте обережно, прораховуйте кожен свій крок. Уникайте матеріальної залежності від інших людей. Досить обіцяти і давати марні сподівання. Придивляйтеся до оточення.

РАК 22.06-23.08

Можете розраховувати на покровительство сильних людей. Але не забувайте, що самі здатні будь-кого повести за собою. У грудях бунтуватимуть почуття. Зміни у сфері фінансів не забаряться. Контролюйте рух грошей. Хотітиметься оновлення. Бажання випереджатимуть можливості.

ЛЕВ 24.07-23.08

Почуватиметеся залежними від волі оточуючих. Не беріть на себе відповідальність за чужі гроші і речі. Працездатність підвищується. Місяць застою залишився позаду. Заробітки зростатимуть, якщо налаштуєтеся на плідну роботу у команді. Відмовтеся від покупки холодильників, плит та хлібопічок. Скоро доведеться повернути їх у магазин або здати у сервісний центр. Зачекайте з освідченням і переїздом до коханих.

ДІВА 24.08-23.09

Важкий період боротьби з конкурентами. Аби добитися свого, треба бути на крок попереду. Перемагатимуть мудрі і наполегливі, які знають, чим дихає ворог і як його здолати. На легку перемогу розраховуєте марно. У подружнє життя втручатимуться друзі і родичі. Не з'ясовуйте стосунки з коханими у них на очах.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Погано справи підуть у тих, хто не знає, куди рухатися далі. Почуватиметеся загнаними і втомленими. Не допускайте марнотратства. Змиріться з тим, що зараз усім навколо управлятимуть ваші колеги, а не ви. Кохані тягнутимуть у закордонну подорож. Ви хотітимете усамітнення.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Настав час приймати чужі правила гри. Прислухайтеся до порад. Годі опиратися. Не вкладайте гроші в поїздки та участь у курсах та семінарах, які спрямовані на підвищення кваліфікації. Потрібних знань там не отримаєте. Кохані завжди будуть поруч. Ви ж сумніватиметеся, чи їхні почуття щирі. Будьте стриманими.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Зачекайте з ремонтом в оселі. Робота майстрів не сподобається, але заплатити за неї доведеться чимало. Вартість будматеріалів теж шокує. Витратите вдвічі більше, ніж планували. Забутьте про колишні негаразди з коханими і друзями. Це час зближення у стосунках. Стримуйте бажання поскандалити.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Повернуть старі борги. Витратіть ці кошти з розумом. Це тиждень вдалих покупок. Придбайте посуд, техніку для дому та офісу. Нові знайомі зроблять спробу втягнути вас в інтриги. Уникайте участі у їхніх справах. Віддайте частину заробленого на благодійність. Хотітиметься романтики. Навіть пари, які багато років живуть у шлюбі, почуватимуться піднесено. Насолоджуйтеся один одним.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Тиждень відвертості і філософського ставлення до життя. Ви багато що для себе вирішите змінити. Замислитеся над своїми бажаннями. Добре вестиметься письменниками. З-під їхнього пера з'являтимуться шедеври. Вами захоплюватимуться. Не стримуйте тих, хто хоче порвати стосунки. З вашого життя йтимуть люди, які тягнуть на дно.

РИБИ 20.02-20.03

Усе було б непогано, якби не постійні суперечки. Вам хотітиметься спокою, а оточуючі вкотре вимагатимуть уваги до себе, підвищуючи голос і з'ясовучи стосунки кулаками. Фінансової кризи не відчують ті, хто має кілька джерел заробітків. Партнери не виявлятимуть ініціативи. Не будьте й ви занадто нав’язливими. Стримуйте свої поривання.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее