Вхід

MKU

Гороскоп з 4 по 10 лютого

ОВЕН 21.03-20.04

Сили, наснаги і творчого потенціалу не позичати. Робота кипітиме у ваших руках. Добре пройдуть відрядження. Хотітиметься будувати, ремонтувати, шити, конструювати. У домі оселяться мир і спокій. Кохані помічатимуть найкращі риси вашого характеру. Робіть усе, аби зблизитися з ними.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Нагадають про себе колишні борги. Скористайтеся заощадженнями, аби нікому нічого не бути винними. Не допускайте аварійні ситуації. Вчасно ліквідовуйте неполадки сантехніки. Обережно з пошуком партнера. Змінювати одного на іншого не слід. Про вас пліткуватимуть усі, кому не лінь.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Стережіться нових знайомих. Серед них буде чимало тих, хто бажає підкласти вам свиню. Побачення залишать неприємні відчуття. Пару знайти поки не вдасться. Проведіть вечір на самоті. Подумайте, чого не вистачає, а за що варто подякувати Богу.

РАК 22.06-23.08

Дозвольте собі ризикнути. Зважтеся на те, чого раніше ні за що б не зробили. Не гайте часу і хапайтеся за пропозицій, які випадають. Важко буде зберегти фінансову самостійність. Годі боятися. Упевненіше рухайтеся вперед, аби швидко розбагатіти і отримати те, про що давно мріяли. Почуватиметеся самотніми. Хотітиметься романтики. Не чекайте, що кохані щось запропонують. Самі організуйте романтичну вечерю і запросіть милих на побачення.

ЛЕВ 24.07-23.08

Залежатимете від думок, дій і рішень інших людей. Щоб чогось досягти, доведеться докласти зусиль. Важко буде визначити причини особистих невдач. Відкрити очі допоможуть друзі.

ДІВА 24.08-23.09

Марно намагаєтеся щось докорінно змінити. Якщо в житті інших події кипітимуть, вам краще рухатися малими кроками. Інакше завдасте собі шкоду. Утримайтеся від першого внеску за нерухомість. Придбаєте кота у мішку. Запросіть у гості давніх друзів. Згадайте молодість і перегляньте архівні фото.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Життя підкидатиме чимало ідей. Вам вирішувати, як рухатися далі. Не баріться з вибором. Упевнено рухайтеся вперед. Виграватимете суди і суперечки з друзями та колегами. Правда на вашому боці. Підтримки потребуватимуть діти. Дайте їм можливість самотужки змінювати власне життя.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Ви краще за інших бачитимете, що і на кого чекає у майбутньому. Не витрачайте сили на боротьбу за копійки. Попереду чекають більш спокусливі пропозиції. Досить сперечатися з людьми, які бажають вам добра. Рідним і друзям довіряйте без сумніві.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Ваші організаторські здібності вражатимуть. Не беріться за дрібні проекти. Вам зараз під силу глобальніші речі. Кінець тижня порадує заробітком. На причину проблем у домі ви з партнерами дивитиметеся по різному. Відстороніться від розмов про наболіле. Інакше спокійна бесіда закінчиться скандалом.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Досить зупинятися на досягнутому. Упевнено рухайтеся вперед і з ентузіазмом беріться за справи, які пропонує вам життя. Гроші надходитимуть вчасно. Придивляйтеся до товару, який хочете придбати. На прилавках під час розпродажу буде чимало речей із браком. Більше часу проводьте з дітьми та онуками. Це підніме вам настрій і дасть відповіді на чимало запитань.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Із задоволенням братиметеся за чужі справи, натомість відкладете свої. Схаменіться. Навіть якщо не можете відмовитися від допомоги іншим людям, ставте власні інтереси на перше місце. Допомогти іншим зможете увечері чи на вихідні. Кохані намагаються зблизитися з вами. Вас романтика відволікатиме.

РИБИ 20.02-20.03

Тиждень виявиться непростим, але цікавим. Ви не готові до змін, тому всіляко опиратиметеся їм. Передчуття не підведуть. Легко прогнозуватимете майбутнє для себе і рідних.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее