Вхід

Гороскоп з 3 по 9 грудня

ОВЕН 21.03-20.04

Оточуючі вважатимуть вас хорошими винахідниками. Майстерність вражатиме. Своїми руками створите шедеври. Фінансові справи підуть у гору. Вчасно ремонтуйте авто. Якщо не хочете заглохнути серед дороги. Не шукайте пригод на стороні. Цінуйте людей, які поруч за будь-яких обставин.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Відкладіть переїзд на нове місце проживання. Утримайтеся від кредитів. Солідна сума надійде на початку тижня. Справи стоять на місці. Це дратує. Не розпорошуйте свою увагу і не прагніть докорінних змін.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Хотітиметься мандрів. У відрядження чи подорож беріть аптечку та більше грошей. Можливі затримки у дорозі. Будьте готові до непередбачуваних витрат. Утримайтеся від покупок. Новий одяг носитиметься недовго. Зумійте змовчати. Марно сперечатися із партнерами чи з'ясувувати відносини з конкурентами. Вас зроблять винуватими.

РАК 22.06-23.08

Більше часу виділяйте на сон і відпочинок. Через стрес може погіршиться самопочуття. Не відмовляйтеся від вигідних фінансових пропозицій. Добрий час для укладання угод. Довіртеся людям, які поруч за будь-яких обставин. Обійміть коханих. Проговоріть уголос те, що вас непокоїть.

ЛЕВ 24.07-23.08

Зниження працездатності чи погіршення настрою не завадять вам досягти бажаного результату. Готуйтеся активно латати фінансові дірки. Хороші заробітки дозволять повернути борги і відкласти заощадження. Партнери віддаляються. Це лякатиме. Нічого не доводьте коханим, шукаючі нових залицяльників.

ДІВА 24.08-23.09

Усередині тижня надійдуть очікувані гроші. Покупки час планувати, а не здійснювати. Не тринькайте гроші на підтримку іміджу. Ви стійко прийматимете удари долі. Зараз ніщо не здатне вивести вас із себе. Обходьте гострі кути під час розмов з коханими.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Матеріальна сторона не даватиме спокою. Робитимете усе для того, аби покращити фінансове становище. Не переймайтеся дрібними невдачами. Мудро розпоряджайтеся своїми коштами. У січні настане час матеріального процвітання. Поступайтеся коханим, навіть якщо знаєте, що вони неправі.

СКОРПІОН 24.10-23.11

До вашої думки прислухатимуться. Добре бачитимете найближче майбутнє і це допоможе уникнути невдач. Дбайте про підвищення кваліфікації. Налагоджуйте ділові зв'язки. Працюйте на перспективу. Душа бажатиме прекрасного. Час вирушати на вечірку, у театр чи виставку картин.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль. В этом случае вы сможете точно определить главное направление, в каком следует действовать.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Вами цікавитимуться. Запрошуватимуть на співбесіду, пропонуватимуть нове місце роботи з високим заробітком. Не варто змінювати основного напрямку діяльності. Якщо хочете перейти до нової команди, приймайте рішення на початку наступного тижня. Одружені переживуть ще один медовий місяць.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Вам хотітиметься спокою. Тому перетворитеся на песимістів і буркотунів. Грошові операції зведіть до мінімуму. Не перекладайте на близьких відповідальність за ваші помилки. Це час змін. Хоча більшість з них здаватиметься невчасними.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Отримаєте запрошення на нове місце роботи. Претенденти на вашу посаду відпадуть самі по собі. Вони погано пройдуть співбесіду чи взагалі на неї не з'являться. Роботодавці віддадуть перевагу вам. Не час втрачати відчуття міри і задирати носа. Слід наполегливо працювати, аби виправдати сподівання, які на вас покладають. Завоювати чуже серце буде важко. Розпочаті стосунки не принесуть щастя.

РИБИ 20.02-20.03

Зміни на роботі підуть вам на руку. Вчасно опинитеся у потрібному місці. Не ухиляйтеся від додаткового навантаження. Заявляйте про себе, як про гарного фахівця. Гроші надійдуть вчасно, хоч невеликими сумами. Не дозволяйте азарту покупця взяти над вами гору. Відмовтеся від придбання речей, у яких зараз нема потреби. Краще не нести заяву до заксу і не переїзджати до партнера.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее