Вхід

MKU

Гороскоп з 12 по 18 листопада

ОВЕН 21.03-20.04

Маєте вдосталь сил і натхнення, аби досягти свого. Реалізовуйте свої плани, ігноруючи невдачі і перепони. Не занурюйтесь у віртуальний світ. Зустріньтесь з друзями. Повертатиметься усе, що втратили раніше. Знаходитимете загублені речі. Віддадуть старий борг. Освідчуйтеся коханим. Вам відповідатимуть взаємністю. Добре пройде романтична вечеря у п'ятницю.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Зробите для себе кілька відкриттів. Не поспішайте з освідченням, зміною роботи і місця проживання. Часто оглядатиметеся назад. Боїтеся, аби не стало гірше. Переслідуватимуть страхи і помилки, допущені раніше. Через фобії втратите можливість заробити більше. Хотітиметься любові і ласки. Відверто поговоріть з коханими про свої переживання.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Продовжуєте слідувати за чужими вказівками. Хтось постійно керуватиме і впливатиме на ваші рішення. Хочете чи ні - доведеться коритися. Залежатимете від покровителів. Гроші витрачатимете на непотріб. Беріть обмежену суму з собою. Будьте уважним до своїх слів. Є ризик наробити дурниці.

РАК 22.06-23.08

Не зволікайте із початком важливих проектів. Навантаження на гаманець зростає. Але заробітками теж залишитеся задоволені. Важливі фінансові операції заплануйте на четвер. Матимете те, що хочете. Більше не доведеться від чогось відмовлятися і жертвувати своїми бажаннями.

ЛЕВ 24.07-23.08

Якщо хочете щось зробити добре, робіть це самі. Не звинувачуйте людей у тому, що неохоче йдуть на допомогу. Економте. Гроші зникатимуть з гаманця. Будьте поруч з хворими і літніми родичами. Вони потребують вашого піклування.

ДІВА 24.08-23.09

Гряде час змін. Доведеться прощатися зі своїм оточенням, рідними стінами та улюбленою справою. Не засмучуйтеся, а рухайтеся вперед. Викиньте зайві речі. Зважтеся на переїзд. Звільніться з роботи, яка стала тягарем. Скажіть "до побачення" тим, хто псує вам життя.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Зануритися з головою у роботу не вдасться. Усе навколо відволікатимуть. Це тиждень незавершених справ. Перш ніж почати новий роман, згадайте, через що порвали з попереднім партнером. Інакше наступите на ті ж граблі.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Займіться нерухомістю. Добре пройде ремонт, придбання меблів, оформлення спадщини. Вдасться вигідно продати дім чи земельну ділянку. Не допускайте азарту. Бажання швидко заробити призведе до збитків. Сконцентруйте увагу на сімейних справах. Турботи потребуватимуть літні родичі і діти.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль. В этом случае вы сможете точно определить главное направление, в каком следует действовать.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Справи підуть вгору. Почуватиметеся щасливчиками, якщо не сидітимете на місці. Перепони зникають. Якщо робота застопорилася, її слід відкласти. Доля відводитиме від неприємностей. Захищайте майно від пошкодження і злодіїв. У життя прийде нове захоплення. Дехто поновить старі стосунки. Не женіться за двома зайцями.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Гроші самі не йтимуть до ваших рук. Переговори щодо розширення бізнесу виявляться невдалими. Передавайте свій досвід колегам, дітям та онукам. Залишайтеся ініціативними.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Вашою працелюбністю захоплюватимуться. Не ведіться на авантюрні пропозиції. Зосередьтеся на власних проектах, тоді застережете себе від ненадійних партнерів. Заробітки збільшуються. Поцікавтеся бажаннями коханих. Їм хотітиметься більше уваги і тепла. Проведіть вечори разом.

РИБИ 20.02-20.03

Вашою працелюбністю захоплюватимуться. Не ведіться на авантюрні пропозиції. Зосередьтеся на власних проектах, тоді застережете себе від ненадійних партнерів. Заробітки збільшуються. Поцікавтеся бажаннями коханих. Їм хотітиметься більше уваги і тепла. Проведіть вечори разом.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее