Вхід

MKU

Гороскоп з 5 по 11 листопада

ОВЕН 21.03-20.04

Подорожуйте більше. Люди легко ітимуть на контакт. Не опустіть можливості виграти з цього. Здаватиметься, що справи не можливо зрушити з місця. Годі нервувати. Зосередьтеся, оберіть власну стратегію дій. Не варто перейматися за долю стосунків. Все налагодиться без вашої участі у цьому.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Плани на майбутнє складайте увечері в середу. Ви краще бачитимете, що чекає на вас, колег і конкурентів. Набридне терпіти. Стримуйте свій егоїзм. Не шукайте пригод на власну голову. Годі змінювати одного партнера на іншого. Цінуйте людей, які поруч за будь-яких обставин.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Орієнтуватиметеся на чужий успіх. Досить заздрити. Це заважатиме вашим справам. Зосередьтеся на робочому процесі. Гроші надійдуть у четвер. Уникнути збитків вдасться тим, хто стежить за рухом своїх грошей і не довіряє випадковим знайомим власний кошторис. Більше уваги приділяйте партнеру. Зателефонуйте і запросіть на побачення.

РАК 22.06-23.08

Робочий тиждень видасться складним, але вихідні допоможуть забути про втому. Плануватимете переселення і зміну місця роботи. Діяти не поспішайте. Відстороніть від власних фінансів родичів і друзів. Це тиждень повернення кермічних боргів. Не сійте зла. Як би хто не ставився до вас, залишайтеся порядними.

ЛЕВ 24.07-23.08

Постраждаєте через самовпевненість. Не намагайтеся стояти на своєму будь-що. Поважайте інші точки зору. Вони теж мають право на існування. Кохані відстоюватимуть власну думку. Знайдіть у собі сили поступитися.

ДІВА 24.08-23.09

Самотужки мало що зможете вирішити. Але у хорошому тандемі з перевіреними партнерами маєте шанс упевнено прорватися вперед. На початку тижня ризикуєте потрапити у фінансову пастку. Стежте, під чим ставите підпис. Контролюйте витрати. На сімейні справи часу бракуватиме. Але кохані завжди будуть поруч. Це тиждень щасливих знайомств.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Помилково здаватиметься, що весь світ біля ваших ніг. Як тільки подумаєте про власну безкарність і спробуєте нажитися на власних невдачах, одразу понесете збитки. Залишайтеся порядними. Підтримуйте тих, хто дорогий серцю. Стежте за самопочуттям батьків та коханих.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Зосередьтеся на своїй оселі. Позбудьтеся зайвого. Генеральне прибирання заплануйте на п'ятницю. Зробіть своє житло світлим та комфортним. Легких заробітків годі очікувати. Гроші не затримуватимуться у вашій кишені. Відсутність романтичного настрою заганятиме у сумні спогади. Озирніться навколо. Поруч є люди, які не зводять з вас очей.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль. В этом случае вы сможете точно определить главное направление, в каком следует действовать.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Винирнете зі сплячки і помітите, які успіхи вас чекають попереду. Подумайте, чого бажаєте і які навички треба засвоїти, аби досягти більшого. Не робіть ідола зі своїх обранців. Дозвольте їм понудьгувати і деякий час провести на самоті.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Спостерігатимете, як у всіх навколо справи підуть на краще. До вас все рідше ітимуть за підтримкою і порадою. Це не повинне засмучувати. Зосередьтеся на власних цілях і проектах. Не варто розпочинати ремонт. Він затягнеться. Кохані намагатимуться догодити, але цим відштовхнуть від себе. Не лякайтеся самовідданості близьких. Цінуйте їхні увагу і тепло.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Грошей бракуватиме. Використайте шанси покращити фінансове становище. Погодьтеся на підвищення заробітків, навіть якщо для цього доведеться взяти на себе більше обов'язків. Ваша іронія не подобатиметься тим, хто вас оточує. Утримайтеся від глузування із друзів і колег. Зосередьтеся на справах родинних.

РИБИ 20.02-20.03

Загрузнете у справах, які не доробили попереднього тижня. Не поспішайте доводити все до ума. Зачекайте. Частина проблем розсмокчеться сама. Підтримайте близьких матеріально. Але позичати гроші не слід. Вони до вас не повернуться. Це час романтичних пригод. Приймайте нових обранців ваших дітей. Вони покращать атмосферу у родині.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее