Вхід

MKU

Гороскоп з 29 жовтня по 4 листопада

ОВЕН 21.03-20.04

Щоб чогось досягти, доведеться прикласти зусиль. Стережіться авантюр. Працюйте наполегливо. Перепони позаду. Заробітки потішать в кінці тижня. Відмовтеся від пошуку романтичних пригод. Нові стосунки вичерпають себе вже через кілька днів. Поруч не виявиться гідної пари. Проведіть вечори та вихідні з друзями.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Працюйте без сподівання на надприбутки. Результатом залишитеся задоволені. Не відмовляйтеся від додаткового навантаження. Отримаєте хороший досвід. Заробітки помітно зростуть. Поруч будуть люди, які вас цінують. Але знайти серед них кохану половинку поки не вдасться.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Розчаруєтеся у своїх сподіваннях. Це виснажуватиме. Втома нахлине від середи. Не плануйте роботу на вихідні. Пропозиції щодо заробітку з'являтимуться, але розгубленість завадить зреагувати на них вчасно. Помічатимете у знайомих найкращі риси. Та вони виявляться оманливим. Освідчуватися поки не слід.

РАК 22.06-23.08

Тиждень пройде у гарному настрої. Відчуття свята не покидатиме до вихідних. Грядуть зміни на краще. Почуватиметеся надійно і захищено. Плануйте, але не поспішайте доводити справи до ума. Зараз час намацати стратегію і розрахувати бізнес-план. Заручіться почуттям гумору під час розмови з коханими. Сварка надовго віддалить вас у стосунках.

ЛЕВ 24.07-23.08

Обставини складатимуться всупереч бажанням і сподіванням. Доведеться пожертвувати власними планами. Відчуття незадоволення спонукає опустити руки. Схаменіться. Перетерпіть. Попереду щасливі часи. Керівникам варто віддати частину повноважень підлеглим і трохи відпочити. Кохані будуть малоініціативними. Розмова не клеїтиметься. Помиритися допоможуть друзі.

ДІВА 24.08-23.09

Доведеться використати свої досвід і талант, аби вийти сухими з води. Більше часу присвятіть тим, хто потребує вашої уваги. Грошей буде достатньо. Економте та заощаджуйте. Не намагайтеся помститися невірним коханим. Досить продовжувати стосунки, що суперечать вашим принципам і не приносять задоволення.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Від грошових переказів і спонсорських послуг доведеться відмовитися. Хочете оновити інтер'єр і гардероб? Заплануйте покупки на вихідні. Щоранку прокидатиметеся з відчуттям, що все іде не так. Знайдіть у собі сміливість і рішучість діяти, не зважаючи на перепони.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Доля вестиме за руку та застерігатиме від невдач. Не намагайтеся впертістю досягти результату. Переговори краще відкласти. На компроміси ви поки йти не готові. Знайте міру у витратах. Знадобиться вміння зекономити. Розпочнеться бурхливий роман, що залишить по собі яскраві враження.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль. В этом случае вы сможете точно определить главное направление, в каком следует действовать.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Життя ставитиме перед вибором. Проаналізуйте, чого хочете найбільше. Не поспішайте зі зміною роботи та партнера. Гроші надходитимуть вчасно. Фортуна на вашому боці. Не заважайте коханим втілювати у реальність ваші бажання і засипати подарунками. Припиніть міняти партнерів на друзів. Проведіть вільний час у спільній компанії.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Діалог із колегами не складатиметься. Віддайте частину заробленого на благодійність. На вас чекають цікаві зустрічі. Підтримуйте стосунки, які зав'яжуться. Партнери доповнюватимуть вас. Спілкування з ними додаватиме натхнення.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

На роботі справи підуть краще. Будьте чесними з колегами. На вас покладають великі сподівання. Краще справи підуть увечері. Фінансові домовленості плануйте після заходу сонця. Дайте коханим розкрити власні таланти і цінуйте за те, що вони поруч будь-якої миті.

РИБИ 20.02-20.03

Займіться улюбленими справами. Тоді матимете відчуття повноцінно прожитого тижня. Придивляйтеся до оточуючих та їхніх вчинків. У вас закохуватимуться.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее