Вхід

Гороскоп з 22 по 28 жовтня

ОВЕН 21.03-20.04

Заробітки ледве забезпечуватимуть ваші потреби. Не варто виставляти на продаж власні речі. Продасте їх зі збитком і скоро пошкодуєте про це. Відмовтеся від пошуку романтичних пригод. Стосунки зіпсуються через недовіру і постійні образи.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Постійно знаходитиметеся під чиїмось контролем. Це неабияк дратуватиме. Прискіпливе ставлення з боку начальства набридне. Здаватиметься, що вас хочуть вижити із колектив. Залишайтеся собою і працюйте не покладаючи рук. Ставлення зміниться від четверга. Закохаєтеся у чоловіка/жінку, які хотіли вас підтримати. Не плутайте дружбу з романтикою. Аби згодом не дивуватися, чому стосунки не розвиваються, як вам хочеться.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Підлаштуєтеся до будь-якої ситуації. Легко виходитимете сухим із води. Брехню сприйматимете за правду і навіть виграєте з цього. Але пам'ятайте, за перекручені факти рано чи пізно доведеться відповідати. Життя зводитиме з людьми, які скоро стануть у нагоді.

РАК 22.06-23.08

Сміливіше беріться за нові фінансову плани. Не відмовляйте собі у задоволенні. Гроші надходитимуть вчасно. Важко буде зосередитися на роботі. Позбутися напруження допоможуть фізичні навантаження. Запишіться до спортзалу. Тривожні сни і погані передчуття завадять добре відпочити уночі. Прийміть заспокійливе.

ЛЕВ 24.07-23.08

Годі шкодувати за втратами. Має пройти час, щоб зрозуміти: від цього більше користі, ніж шкоди. Захищайте існуючі капітали. Зачекайте із розширенням бізнесу. Настав час оновлення і радикальних змін. Одноманітність не влаштовуватиме.

ДІВА 24.08-23.09

Не беріть на себе багато обов'язків. Справи підуть поволі. Пасток буде чимало. Зараз не час проявляти ініціативу. Перечекайте і обдумуйте, як втілити у життя плани до кінця року. Шукатимете надійності у партнерстві. Конфліктів із колегами важко буде уникнути.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Це тиждень помилок і розчарувань. Довірятимете людям, які на це не заслуговують. Ходитимете по колу від однієї проблеми до іншої. Утримайтеся від грошових переказів. Не нав'язуйте своєї допомоги тим, хто хоче уникнути вашого контролю. Пустіть на самоплив стосунки, які давно зайшли у глухий кут.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Настав час днів народжень і гостей. Навантаження на гаманець зростає. Заробітки залежатимуть від якості роботи колег. Покращити фінансову ситуацію вдасться тим, хто наведе лад у бухгалтерії. Самостійно обирайте, чим далі займатися і з ким розпочинати стосунки.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль. В этом случае вы сможете точно определить главное направление, в каком следует действовать.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Пам'ятайте: не все те золото, що блищить. Не поспішайте із вибором. Досить зволікати із ремонтом сантехніки. Побудова аварія потягне за собою чималі витрати. Не спішіть розширяти коло контактів. Нові романтичні пригоди задоволення не принесуть.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Досить витрачати свій час на події і речі, які цього не варті. Залишайтеся великодушними. Не засмучуйтеся, якщо вашими ідеями скористалися інші. Вони на цьому заробити не зможуть. Ви ж задумаєте ще кращі і фінансово вигідніші проекти. Зосередьте увагу на справах сімейних. Почуватиметеся щасливими у родинному колі.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Приділіть максимум уваги роботі. Оновлюватиметься колектив, змінюватиметься керівництво. Зациклення на роботі зараз піде на користь. Вчасно відстоюйте своє право на гідний заробіток. Збільшуються витрати на потреби дітей. Самі того не бажаючи перевірите на надійність існуючі стосунки.

РИБИ 20.02-20.03

Усе складається гармонійно. Неприємності оминатимуть вас стороною. Розділіть навантаження на гаманець із членами родини. Не допускайте у сімейні справи друзів і родичів. Тримайтеся подалі від людей, які виявляють до вас цікавість. Аби не стати предметом пліток.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее