Вхід

Гороскоп з 15 по 21 жовтня

ОВЕН 21.03-20.04

У вашій голові народжуватимуться ідеї, якими захоплюватимуть інші. Не опустіть можливості заявити про свої таланти. Скористайтеся нагодою показати себе у всій красі. Гаманець спорожнів. Доведеться добре попрацювати, щоб зберегти платоспроможність. Шукайте компромісів, щоб порозумітися з батьками..

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Триває період напівдепресивного стану. Не покидає думка, ніби все, що робили раніше, не варте уваги. Не час руйнувати напрацьоване. Скоро пошкодуєте, якщо звільнитеся з улюбленої роботи заради більшого заробітку. Чи покинете коханих через нових знайомих, до яких спалахнули почуття. Обговорюйте з родиною плани щодо облаштування оселі.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Заробітки потішать. Не погоджуйтеся на участь у фінансових авантюрах. Інакше втягнете себе у пастку. Відмовтеся від пропозицій, які потребують негайної реакції. Зважуйте кожен фінансовий крок. Доведеться робити те, що треба, і забути на деякий час про власні бажання.

РАК 22.06-23.08

Філософське ставлення до життя робитиме вас щасливими. Здійснюйте лише заздалегідь сплановані фінансові операції. Експромт буде невдалий. Інтуїція серйозно підведе. Пам'ятайте: усе, що не робиться, - до кращого. Ті, хто від вас ідуть, насправді звільняють місце для людей, які вас по-справжньому любитимуть і цінуватимуть.

ЛЕВ 24.07-23.08

Вас легко буде образити. Не реагуйте на тих, хто пробує принизити. Ігноруйте - це найкраще вдарить по недоброзичливцях. Кидати роботу не слід. Нову знайдете нескоро. Дивним способом обходитимете негаразди, які оточуватимуть усіх навколо. Вихідні проведіть із людьми, яких любите. Надмірна турбота про дітей і коханих їх дратуватиме. Не нав'язуйте свого спілкування.

ДІВА 24.08-23.09

Життя йтиме у звичному руслі. Завдяки цьому почуватиметеся щасливчиком. Невдачі обходитимуть стороною. Пам'ятайте, без помічників не заробити достатньої суми грошей. Довіряйте перевіреному партнерству. Кохані з головою поринуть у роботу. Вам бракуватиме їхньої уваги.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Робота у команді принесе гарний результат. Не бійтеся брати на себе обов'язки координатора. Грошей бракуватиме. На деякий час перейдіть у режим економії. Друзі втручатимуться в особисте життя і охоче знайомитимуть вас з потенційними судженими. Не ведіться. Достойної пари серед претендентів годі шукати.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Грошей бракуватиме. Це гальмуватиме роботу. Ефективність праці колег вас не задовольнятиме. Перетерпіть. Ситуація зміниться наступного тижня. Не захоплюйтеся листуванням із новими знайомими. Роман, який розпочнеться в інтернеті, згодом принесе чимало неприємностей.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль. В этом случае вы сможете точно определить главное направление, в каком следует действовать.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Уникайте операцій з нерухомістю. Вони пройдуть невдало. Власне житло збудете задешево. Придбане - доведеться регулярно ремонтувати. Забракне мудрості у поводженні з партнерами. Не чутимете прохань і претензій коханих. Ігноруватимете бажання батьків. Прислухайтеся до тих, хто поруч.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Вас важко буде чимось здивувати. Чужі ідеї охоче критикуватимете і висміюватимете. Це нашкодить співпраці з колегами. Відмовтеся від кредиту. Потрапите під майнову залежність. Зумієте помиритися з ріднею. Скористайтеся шансом повернути колишні стосунки.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Заробітки надійдуть вчасно. Але ви розраховуватимете на більшу суму. Уникайте азартних ігор. Кишеня швидко спорожніє. Знаходьте час на спілкування з друзями, тоді не почуватиметеся самотніми.

РИБИ 20.02-20.03

Внесені у нові проекти гроші навряд чи принесуть добрий заробіток. Піднесений настрій не покидатиме. Діліться ним з оточуючими. Пропонуйте їм свої увагу та турботу. Насолоджуйтеся спілкуванням із друзями та коханими.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее