Вхід

Гороскоп з 17 по 23 вересня

ОВЕН 21.03-20.04

Мало що вдаватиметься, бо постійно поспішатимете. Важко буде контролювати підлеглих. Гроші ітимуть до вашої кишені. Стримуйте свій азарт. Гонитва за надприбутками закінчиться невтішно. У ваше життя прийде кохання. Романтичні вихідні додадуть наснаги.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Через своє "хочу" відмовлятиметеся від привабливих пропозицій на роботі і переговорів із потенційними інвесторами. Не переносьте ділові зустрічі, не беріть вихідних серед тижня. Тоді отримаєте бажаний заробіток. Потрапляєте у залежність власних бажань та примх. Іноді втрачатимете здоровий глузд.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

З'являться покровителі, які за руку поведуть до перемоги. Підвищуйте свій професійний рівень: погоджуйтеся на кращу посаду, ставайте частиною нової команди. Додаткових внесків потребуватиме дім. Готуйтеся розпочати ремонт. Доведеться догоджати друзям і родичам.

РАК 22.06-23.08

Відмовтеся від справ, які можуть зачекати. Не обіцяйте того, що зробити зараз не в силі. Будьте чесними із собою. Більше часу приділіть роботі. Поповніть заощадження.. Коханим бракуватиме уваги. Ви робитимете усе, аби догодити їм. Через це допустите помилок у роботі

ЛЕВ 24.07-23.08

Справи підуть угору. Поруч будуть надійні партнери і люди, що готові підтримувати вас. Грошей вистачатиме для вільного планування економіки. Вчасно сплачуйте рахунки, аби не наразитися на штрафні санкції. Родичі провокуватимуть на конфлікт. Усіляко уникайте суперечок.

ДІВА 24.08-23.09

Багато що вдаватиметься. Демонструйте свої здібності. Згодом вас помітять і заробітки зростуть. Знайомство на вулиці та у транспорті принесе неочікуваний результат. На вихідних отримаєте запрошення на побачення.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Ефективність роботи залежатиме від людей, які вас оточуватимуть. Подбайте, аби у вашому оточенні були ті, на кого можна покластися. Надходження грошей гальмуватиметься. Партнери не дотримуватимуться домовленостей. Запросіть коханих у ресторан. Вечеря сприятиме зближенню.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Домовитися з вами буде складно. Ви не готові досягати згоди і йти на компроміси. Переговори з будь-яких питань виявляться непродуктивними. Пам'ятайте, часом краще змовчати, ніж вступати у конфлікт. За впертість дорого заплатите.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль. В этом случае вы сможете точно определить главное направление, в каком следует действовать.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Ви з головою поринете у роботу. За це отримаєте хорошу винагороду. Годі приховувати свої уміння. Відкривати виставку власних робіт чи презентувати книгу краще у п’ятницю. Пошук пари не принесе бажаного результату. На побачення часу забракне.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Не відволікайтеся на листування з любими під час робочого процесу. За це можете отримати зауваження від керівництва і понести матеріальні втрати. Дотримуйтеся дисципліни, виконуйте поставлені перед вами завдання. Вами цікавитимуться у соцмережах. Але знайомство не матиме продовження.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Усе склалося б краще, якби не доброзичливці, які нав'язують вам свою допомогу. У стосунки втрачатимуться друзі та батьки. Усі навколо намагатимуться використати і заробити на вас. Перенесіть операції з нерухомістю.

РИБИ 20.02-20.03

Стабільність дратуватиме. Хотітиметься змін. Не час щось кардинально ламати. Ваша зірка яскраво засяє на початку зими. Зараз триває період підготовки, а не активних дій. На фінансових покровителів розраховувати марно. Флірт з оточуючими підніме настрій. Стосунки з коханими вийдуть на новий рівень.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее