Logo
Версія для друку

Гороскоп з 10 по 16 вересня

ОВЕН 21.03-20.04

Залишайтеся послідовними. Не поспішайте з прийняттям рішень щодо співробітництва з новими партнерами. Дайте собі час на роздуми. Тиждень, який міг стати ефективним, зіпсуєте через бажання з'ясувати стосунки з родичами і друзями. Досить звинувачувати інших у своїх проблемах.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Не опустіть можливості підвищити заробітки. Покупки заплануйте на вихідні. Любов полонить ваше серце. Не балуйте партнера. Інакше станете рабом своїх почуттів. Догоджатимете усім забаганкам коханих.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Не помічатимете серйозних помилок у своїх розрахунках. Перевіряйте фінансовий баланс. Не допускайте переплати за товари й послуги. Підведе робота сантехніки. Доведеться робити позаплановий ремонт. Залишайтеся щирими з коханими. Довіряйте їм свої таємниці.

РАК 22.06-23.08

Ніщо не заважатиме здійсненню ваших фінансових планів. Порозумітися із родичами вдасться, якщо домовлятиметеся, а не сперечатиметеся. Марно доводити їм свою правоту. Грайливий настрій милих позитивно впливатиме на вас. Спілкування обіцяє бути цікавими.

ЛЕВ 24.07-23.08

Фінансове питання стоятиме гостро. Вийти на бажаний рівень заробітку поки що не вдасться. Близькі люди підтримають вас. Виникатимуть непорозуміння з сусідами. Вирішуйте проблему мирним шляхом. Зустрінете старих знайомих. Є шанс поновити колишні стосунки.

ДІВА 24.08-23.09

Розподіл матеріальних ресурсів може пересварити вас з коханими. Ризикуєте нашкодити власному іміджу. Знаходьте радість у щоденних турботах про близьких. Уникайте авантюр та участі у любовних трикутниках. Не дивіться з сумом у минуле. Усі зміни на краще.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Дійте оперативно. Але залишайтеся обачними. Ревнощі беруть гору. Досить звинувачувати коханих у зрадах. Вони змушені затримуватися на роботі, бо хочуть збільшити заробітки.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Затримайтеся довше на роботі. Розмір заробітньої плати порадує. Відмовтеся від кредитів. Не накопичуйте боргів. Відстоюйте свої фінансові інтереси. Прислухайтеся до бажань коханих. Вирушайте у музей, парк, на пляж. Разом проведете незабутні вихідні.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль. В этом случае вы сможете точно определить главное направление, в каком следует действовать.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Здійснювати купівлю-продаж майна краще за допомогою посередників. Інакше вас легко буде надурити. Тривале перебування вдома пригнічуватиме. Не відмовляйтеся від публічного життя. Будете душею компанії.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Зачекайте з оформленням майнових доручень і спадку. Частину заробленого віддайте на благодійність. Не стукайте дверима. Про бажання розірвати стосунки скоро пошкодуєте. Помиріться з коханими.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Гроші надходитимуть регулярно. Але вони не триматимуться ваших рук. Запобігайте надмірним витратам. Активна переписка по інтернету дасть бажаний результат. Листування з цікавою людиною стане початком нового роману.

РИБИ 20.02-20.03

Гроші водитимуться у кишені, якщо не виходитимете за рамки своїх фінансових можливостей. Не беріть на себе спонсорських обов'язків. Будьте м'якшими під час спілкування з близькими. Вам не подобаються їх сентименти. А їм ваша категоричність.
2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ