Вхід

Гороскоп з 20 по 26 серпня

ОВЕН 21.03-20.04

Готуйтеся переробити справи, які не встигли попереднього тижня. Навіть вихідні проходитимуть у клопотах і рутині. Заробіток підвищується. Відкладіть покупки. Заощадження скоро стануть в нагоді. Звіряйте свої плани із бажаннями коханих. Перш ніж щось затівати, поцікавтеся їхньою думкою друзів і родичів.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

Щаститиме у дрібницях. Віддадуть гроші боржники. Неочікуваний підробіток дозволить добре наповнити гаманець. Годі жалітися оточуючими на свої проблеми. Вас сторонитимуться. Втратите контакти з тими, на кого раніше могли покластися.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

Попри кризу і проблеми ви почуватиметеся чудово. Це один із найбільш плідних періодів літа. Накопичуйте сили та уміння, використовуйте усі можливості, аби досягти бажаного. Скоро грошей у кишені стане більше. Стережіться шахраїв.. Перепади настрою у друзів і коханих засмучуватимуть. Від планів на вихідні доведеться відмовитися.

РАК 22.06-23.08

Навколо буде чимало помічників. Не відмовляйтеся від підтримки. У команді вдасться заробити більше, ніж самотужки. Вашими організаторськими здібностями і творчим мисленням захоплюватиметься оточуючі. Годі контролювати кожен крок коханих. Довіряйте обранцям.

ЛЕВ 24.07-23.08

Насторожено ставитиметеся до всього нового. Проблеми з'являтимуться там, де не чекали. Стосунки з коханими стають напруженими. Сварки не уникнути. Змінити щось зараз не вдасться. Змиріться і перечекайте.

ДІВА 24.08-23.09

Намагайтеся зрозуміти тих, хто поруч. Не піддавайтеся на провокації з боку конкурентів. Керівникам слід стежити за діалогами із підлеглими. У багатьох уриватиметься терпець. Хороші працівники звільнятимуться і шукатимуть нове місце роботи. Обережно зі словами. Оточуючі будуть вразливими. Їх засмучуватиме ваша критика.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Заробітки зростають. Прислухатися до порад оточуючих марно. Завдасте шкоду власному бізнесу. Довіряйте собі. Дійте так, як спланували. Уникайте стосунків, у яких доведеться коритися волі партнера. Почуватиметеся не щасливим поруч з такими коханими.

СКОРПІОН 24.10-23.11

Повернеться усе, що ви раніше давали іншим. Хтось запропонує фінансову підтримку, дасть хорошу пораду, допоможе із працевлаштуванням чи переїздом на нове місце проживання. Наполегливі залицяльники не даватимуть вам спокою. Бажання усамітнитися спонукатиме вас до далекої мандрівки.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль. В этом случае вы сможете точно определить главное направление, в каком следует действовать.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Досить поспостерігати за людьми, щоб зрозуміти, хто і що вам бажає. Не довіряйте обіцянкам. Утримайтеся від позики. Гроші до вас не повернуться. Важко буде пробачити коханим брехню. Розривати стосунки не поспішайте. Скоро шкодуватимете про це.

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

На вас перекладуть відповідальність за вчинки інших людей. Не беріть на себе додаткових обов'язків. Розділіть сімейні справи із рідними. Самотужки усе здолати буде важко. Допомагайте друзям у скруті. Утримуйте дистанцію із нав'язливими залицяльниками.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Будьте більш упевненими у власних силах. Бажання щось змінити рухатиме вами. Зможете досягти більшого, якщо знайдете нову роботу. Не поспішайте брати кредит. Очікувані заробітки затримають до вихідних.

РИБИ 20.02-20.03

Не слід доводити комусь свої переконання. Ви часто помилятиметеся і через це зазнаєте втрат. Зачекайте із запрошенням на перше побачення. Результат розчарує. Пишіть вірші для коханих. Покращити самопочуття допоможе листування в інтернеті.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее