Вхід

Гороскоп з 9 по 15 липня

ОВЕН 21.03-20.04

Напружений період, але побачите плоди своєї праці й зрозумієте, що ваші зусилля були недаремні. Ваше фінансове становище покращиться вже в середині тижня, але попереду на Вас чекає відпочинок, на який потрібно витратитися. У вихідні необережне слово вдома може спричинити сварку.

ТІЛЕЦЬ 21.04-20.05

На цьому тижні Тельці з легкістю зможуть розпланувати витрати, а на вихідних можливо доведеться попрацювати. Займайтеся тільки тими справами, які вже давно розпочаті й вимагають продовження. Вдалий час для знайомств і облаштування власного житла.

БЛИЗНЮКИ 22.05-21.06

На вас чекають нові зустрічі та цікаве спілкування з творчими людьми. Можливо, вони запропонують спільний проект, який обіцяє і успіх, і прибуток. Ви повинні бути наполегливі і рішучі. Ці якості допоможуть забути про проблеми з фінансами і витратити більше.

РАК 22.06-23.08

Не хваліться ще не доведеною до кінця справою, а про ваші нові проекти повинні знати тільки у вузькому колі надійних друзів. Потрібно утриматися від зайвих емоцій на роботі, щоб уникнути конфліктів, які не підуть Вам на користь. Боротьба за лідерство – шлях в нікуди. 

ЛЕВ 24.07-23.08

Непростий тиждень, який вимагатиме посилену витримку і самовладання. Відмітайте непрактичні рішення та авантюрні пропозиції. Потрібно добре попрацювати, це принесе гідний прибуток. Фінанси надійдуть ближче до кінця тижня, але не поспішайте витрачати заощадження, краще почекати.

ДІВА 24.08-23.09

Не зациклюйтесь на життєвих негараздах, сконцентруйтеся на ідеях і планах. Постарайтеся обмірковувати свої слова, щоб не скривдити близьку людину. Слід уникати великих витрат. Дрібні покупки краще зробити на початку тижня, потім намагайтеся обходити магазини стороною.

ТЕРЕЗИ 24.09-23.10

Якщо ви не подбаєте про зміцнення імунітету, ризикуєте захворіти. Вас можуть очікувати погані звістки, але якщо ви сприймите їх з позитивом, все завершиться без проблем. Вирішення грошових питань відкладіть. Краще, якщо фінансами керуватиме близька людина.

СКОРПІОН 24.10-23.11

На вас може очікувати творчий підйом і вдале рішення старих проблем. Друзі допоможуть побачити сприятливі можливості та нові перспективи. На початку тижня можуть виникнути фінансові труднощі, а також затримка зарплати, але це не привід конфліктувати з начальством, оскільки ситуація зміниться на краще.

СТРІЛЕЦЬ 23.11-21.12

Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Стрельцам на этой неделе необходимо соблюдать спокойствие и невозмутимость. Чтобы ни происходило вокруг вас, вы должны сохранять полный самоконтроль. В этом случае вы сможете точно определить главное направление, в каком следует действовать.

Подробнее: https://horoscopes.rambler.ru/sagittarius/weekly/?utm_content=horoscopes&utm_medium=read_more&utm_source=copylink
Вам необхідно дотримуватися чіткої послідовності у діях. Усе навколо вас буде нести досить цінну інформацію. Цього тижня можете довіритися другій половинці навіть у плані роботи. У четвер фінансовий стан може поліпшитися завдяки грошовим надходженням. Не виключена цікава поїздка. 

КОЗЕРІГ 22.12-20.01

Можете опинитись перед непростим вибором, доведеться вирішувати серйозні проблеми. Не ображайтесь на людей, це лише ускладнить ваше життя. Близькі люди допоможуть на цьому тижні подолати фінансові труднощі. Пропозиції нової роботи можуть бути не такими гарними, як здаються на перший погляд.

ВОДОЛІЙ 21.01-19.02

Доля подарує вам якийсь шанс, імовірно, це нова робота або зміна місця проживання. У першій половині тижня  чекає сприятлива фінансова ситуація, але у другій половині краще утриматися від великих витрат. До кінця робочого тижня будьте обережні.

РИБИ 20.02-20.03

Попереду нова світла смуга. А поки уважніше придивляйтеся до того, з ким доводиться мати справу. Не виключено, що вам лестять, щоб використати у своїх цілях. До кінця робочого тижня варто відкласти всі важливі справи, а до четверга якомога більше уваги приділіть відпочинку.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее