Вхід

5 речей, в яких жінки вже давно перевершили чоловіків

Рекомендовані 5 речей, в яких жінки вже давно перевершили чоловіків

Багато хто вважає жінок слабкою статтю, підтримуючи сексизм. Однак, в сьогоднішньому світі все зовсім не так. Жінки вже давно довели, що здатні на більше, ніж просто сидіти на кухні, варити борщ і виховувати дітей.

1. Інтелект. Відзначимо, що довгий час жінки здавали тести на IQ гірше, ніж чоловіки, в середньому на 5 пунктів. Але за останні роки представниці прекрасної статі ліквідували це відставання і навіть трохи - приблизно на 1 бал - випереджають чоловіків.

Принаймні, так заявляє новозеландський вчений Джеймс Флінн, один з найавторитетніших експертів у галузі вивчення IQ. Він вивчає IQ-тести в Австралії, Новій Зеландії, Аргентині, Південній Африці та Естонії. За словами Флінна, це пов'язано з тим, що гнучка жіноча психіка краще пристосовується до глобальних культурним, освітнім та економічним змінам, які останнім часом відбуваються в світі.

2. Розсудливість. Група вчених, в число яких входив директор Інституту клітинної медицини (Ньюкасл, Великобританія) професор Джон Ісаакс, вирішила дати остаточну відповідь на животрепетне питання: хто більшою мірою схильний здійснювати ідіотські вчинки - жінки чи чоловіки? Дослідження було опубліковане в журналі British Medical Journal.

Так, вчені проаналізували базу даних лауреатів Премії Дарвіна за 20-річний період (1995-2014 роки). Ця віртуальна нагорода вручається особам, які загинули або втратили здатність мати дітей самим ідіотським способом. Вона не випадково названа в честь Чарльза Дарвіна - популяризатора природного відбору, оскільки її лауреати покращують генофонд людства, виключаючи себе з процесу розмноження. В цілому серед володарів цього ідіотичного "Оскару" виявилося 282 чоловіків і тільки 36 жінок. Це дало вченим зробити висновок, що клінічні дурні серед чоловіків зустрічаються приблизно в 8 разів частіше, ніж серед жінок.

3. Пам'ять. Психологи з Кембриджського університету провели експеримент, в якому брали участь 4500 людей у ​​віці від 49 до 90 років. За допомогою різних вправ вчені тестували стан пам'яті добровольців і встановили, що жінки краще запам'ятовують і відтворюють інформацію.

4. Альтруїзм. Жінки отримують більше задоволення, коли діляться чимось з іншими людьми, тому вони роблять добрі справи охочіше, ніж чоловіки. Так стверджує в своєму дослідженні (було опубліковано в журналі Nature Human Behavior) міжнародна команда психологів зі Швейцарії, Нідерландів та Німеччини. Вони з'ясували, що у жінок і чоловіків по різному активується система винагороди головного мозку. Ключову роль тут відіграє нейромедіатор дофамін, який ще називають гормоном задоволення. Коли система винагороди викидає дофамін, ми відчуваємо задоволення і таким чином закріплюється та чи інша модель поведінки. Коли жінка робить альтруїстичний вчинок її мозок отримує більше дофаміну, ніж мозок чоловіка. Цим пояснюється егоїзм і черствість сильної статі.

5. Витривалість. Тривалі фізичні навантаження панянки переносять значно легше, ніж чоловіки того ж віку і однакового рівня фізичної підготовки. До такого висновку прийшли нейрофізіологи з Університету Британської Колумбії (Канада). Дослідження було опубліковане в журналі Applied Physiology, Nutrition, and Metabolism.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее