Вхід

MKU

Де навчаються лідери

Рекомендовані Де навчаються лідери

Багато відомих політиків, бізнесменів та артистів були колись випускниками університетів. «Всі ми родом зі студентства» — так можна перефразувати відомий вислів.

Вони навряд чи чули від батьків, родичів або просто знайомих фрази типу «вступай, щоб у тебе був диплом», «корочка завжди стане в нагоді», «диплом у тебе першим запитають, коли на роботу прийдеш» тощо. І що може краще розповісти про рівень та якість університету, ніж історії успіху його випускників?

Наприклад, Гарвард — найстаріший навчальний заклад США. Був заснований в далекому 1636 році. Серед його випускників творець Майкрософт Білл Гейтс, засновник Фейсбук Марк Цукереберг, голлівудська актриса Наталі Портман, президенти США Теодор Рузвельт, Джон Кеннеді, Джордж Буш, Барак Обама. Це далеко не повний перелік відомих людей, які навчалися в цьому виші. За їхніми спогадами, навчання в університеті дало їм вміння дивитися на речі під іншим кутом, аналізувати інформацію та величезну кількість дружніх зв'язків, які вони використовували протягом усього свого життя.

Інший, не менш відомий у всьому світі університет — Оксфорд, заснований в 1096 році. Це найстаріший університет Великобританії і один з найбільш «дорослих» в світі. Серед його випускників Льюїс Керрол — автор всесвітньо відомих книг про пригоди Аліси, сорок другий президент США Білл Клінтон, фізик-теоретик і популяризатор науки Стівен Хокінг, колишня прем'єр-міністерка Великобританіі Маргарет Тетчер (більше відома як «Залізна леді»). У стінах навчального закладу у студентів виховують цілеспрямованість, саморозвиток та лідерство.

Є ким пишатись і в українських університетах, хоча вони мають не такий шановний вік. Наприклад, Павло Казарьян — вже більше десяти років директор реабілітаційного центру «Джерело». У ньому молоді люди з наркозалежністю, в умовах чіткої дисципліни і графіку, ведуть здоровий і активний спосіб життя, створюють сім'ї та позбуваються своєї шкідливої звички. За час роботи центру життя вдалося врятувати майже 50 людей.

Або Олена Раткогло, голова благодійного фонду «Соняшник», який вже надав адресну допомогу десяткам дітей. Організаторка фотовиставки «Ми неповторнi», що присвячена дітям з особливими потребама, пересувної фотовиставки «Рукi надii» про медсестер і медперсонал дитячої обласної лікарні, виставки малюнків дітей з онкозахворюваннями. Також вона заснувала магазин, який працює за принципами екології, педагогіки та благодійності.

Таким самим натхненним прикладом є Олена Чеканова. Вона вже більше тринадцяти років консультує родини, що взяли до себе чадо з дитбудинку. Олена творець власної авторської колоди метафоричних асоціативних карт «В очікуванні дитини».

Крім любові до людей і бажання змінювати світ навколо, Павла та двох Олен об'єднує місце навчання. Казарьян випускник спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика. А дівчата навчались в цьому ж університеті, на спеціальності «Психологія.»  Їх історії успіху як найкраще підкреслюють та виділяють можливості та навички, які будуть необхідні вчорашньому студентові в реальному, «дорослому» житті.

Довідково: консультації для абітурієнтів проводяться в приймальній комісії університету за адресою: м. Миколаїв, вул. Котельна, 2. Представництва у Херсонській області: смт Чаплинка, смт Каланчак, м. Скадовськ, м. Гола пристань. Телефон приймальної комісії (0512) 59-30-01, 55-07-36, 099-541-92-22, 067-904-50-06 https://mku.edu.ua/

P.S. Матеріал створено в рамках партнерського проекту онлайн газети "Вгору" спільно з Міжнародним класичним університетом ім. Пилипа Орлика.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее