Вхід

Армянськ: домашніх котів залишають на вулицях

Рекомендовані Через кислоту навіть у домашніх тварин з'являються рани на носах. Через кислоту навіть у домашніх тварин з'являються рани на носах.

Армянськ і Красноперекопськ продовжують пожинати плоди "хімічної атаки". У цих містах рятують від загибелі бездомних тварин. У соцмережах пишуть, що з населених пунктів через екологічну катастрофу поїхало багато волонтерів і доглядати за тваринами нікому.

"У котів сльозяться очі, деяких сильно рве, шерсть липка. Ми їх підбираємо на вулицях. Уже звернули увагу, що там є й домашні тварини. Мабуть, господарі виїхали з Армянська, а тварин дівати нікуди, і вони їх залишають на вулиці. Що вони там можуть знайти? Навіть вода з домішкою кислоти. Так, є вже і загиблі коти", — розповіла  волонтер Валентина.

Вона каже, що її діти поїхали ближче до моря, їй же шкода кидати тварин. А знайти місце, куди їх вивезти, — нема можливості.

Ще одна волонтер Марія Смирнова звертається за допомогою через соцмережі. "Вони беззахисні, залишаються на вулицях, нюхають носами кислотні краплі, валяються у калюжах із хімічними речовинами. Годувати біля магазину чи під'їзду колишнього улюбленця двору Тузика ніхто тепер не буде", — пише волонтер. За її словами, навіть у домашніх котів пошкоджені носи через кислоту. "Люди розгублені й не знають, куди їм самим подітися, і куди перевезти домашніх тварин", — зазначила Смирнова.

Але покинуті в Армянську не тільки тварини, а й самотні літні люди. Волонтери у постраждалих містах організовують допомогу. В аптеках їм видають безкоштовні ліки: краплі для очей, препарати для печінки, краплі для носа і протиалергічні засоби, сорбенти, відхаркувальні засоби, полоскання для горла, препарати від головного болю й серцеві. Правда, допомогу дають лише ветеранам, багатодітним, інвалідам і малозабезпеченим.

Також волонтери збирають теплі речі для дітей Армянська, які виїхали з міста ще на початку вересня у санаторії. А зараз невідомо коли зможуть повернутися, і передати їм речі нікому. До речі, на півострові зараз дуже похолодало. Жителі передають речі й підручники для дітей через водіїв рейсових автобусів.

В Армянську вже назріває невдоволення, жителі, які залишилися, вимагають, щоб у місто приїхали незалежні вузькопрофільні медики: офтальмологи, гастроентерологи, пульманології. Громадські активісти кажуть, що не довіряють аналізам і обстеженням місцевих медиків, які приховують результати катастрофи.

Також люди вимагають, щоб у санаторії, де зараз перебувають тисячі школярів постраждалого міста, відправили педагогічні загони — діти повинні продовжувати освіту. Також пропонують відправити до моря і пенсіонерів.

Список із семи пунктів жителі передали у місцеву "адміністрацію". А самі переконують містян організовувати патрулі, які стежитимуть за вивезенням опалого зараженого листя: "Не допускайте їхнього спалювання, навіть на приватних територіях, телефонуйте 101".

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее