Logo
Версія для друку

Інвестори назвали головні перешкоди інвестуванню в Україну

Рекомендовані Інвестори назвали головні перешкоди інвестуванню в Україну

Широкомасштабна корупція і відсутність довіри до судової системи третій рік поспіль є основними перешкодами для інвестування в Україну.

Про це свідчать результати опитування, проведеного українською інвесткомпанією Dragon Capital і Європейською бізнес асоціацією (ЄБА), передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Уже третій рік, на жаль, на першому місці серед зазначених інвесторами проблем, що стримують інвестування в Україну, є корупція. Показник дещо знизився порівняно з минулим роком, але все одно залишається на першому місці", - сказав президент ЄБА та генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала.

За його словами, на другому місці - недовіра до судової влади, на третє вийшла нестабільна валюта і фінансова система на тлі погіршення ставлення міжнародних інвесторів до країн, що розвиваються. Відповідно фактор монополізації влади олігархами і конфлікт інтересів між політиками і бізнесом змістився на четверте місце. На п'ятому місці - військовий конфлікт з Росією.

Говорячи про очікування інвесторів, Фіала повідомив, що вони розраховують від існуючу, або вже наступну владу, яка буде обрана на виборах в 2019 році, в першу чергу, на ефективну боротьбу з корупцією. Крім того, інвестори зазначають необхідність перезапуску судової системи і вирішення проблеми конфлікту інтересів.

2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ