Вхід

Кінотеатр наодинці: 5 фільмів, які варто переглянути на великому екрані телевізора SONY

Є фільми, які хочеться подивитися наодинці – щоб до кінця перейнятися сюжетом, проаналізувати кожну проблему, врешті решт, побути сам на сам зі своїми роздумами. І це не обов’язково мають бути драми – іноді навіть комедії змушують кілька годин провести в пошуках відповідей на найрізноманітніші питання стосовно сенсу буття.

Такі стрічки найкраще переглядати двічі – перший раз у кінотеатрі, щоб отримати флер емоцій від прем’єри, а вдруге – вдома, на великому екрані і телевізори SONY 55 дюймів з мережі Мойо - найкращій вибір для такого перегляду у цілковитій тиші з чашкою гарячої кави.

Фільми для домашнього перегляду з SONY

З яких фільмів для вдалого «старту» варто почати їхню експлуатацію?

  • Вічне сяйво чистого розуму. Вічний фільм з улюбленим актором мільйонів – Джимом Керрі, котрого всі звикли бачити у амплуа яскравого коміка. Стрічка відкриває з іншої сторони не лише популярного актора, а й багато життєвих цінностей, які раніше здавалися незначними. Так, історія складна для сприйняття, динамічна і іноді заплутана, але точно варта перегляду, навіть неодноразового.
  • Престиж. Це дещо більше, ніж просто фільм. А що, якщо людське життя стоїть всього на трьох китах, одним з яких є ілюзія, а про інші можна дізнатися безпосередньо під час перегляду? Стрічка не залишить байдужими навіть справжніх скептиків – вона точно примусить задуматися, проаналізувати свої погляди на життя та змінити напрям деяких думок.
  • Одержимість. Кинути все заради досягнення мрії всього життя? Це складно, але можливо. Особливо, якщо на кону щастя, бажання бути найкращим та неймовірні досягнення. Фільм про досягнення цілей, про те, чого коштує здійснення найзаповітніших мрій і як «самокатування» впливає на дисципліну, розвиток умінь та навиків.
  • 1+1. Історія про те, як одна випадкова зустріч може змінити життя. Дивна дружба, якої могло б ніколи не бути, цікавий сюжет з купою смішних моментів та зворушлива кінцівка – от і вся формула ідеальної «їжі для роздумів». Фільм, гідний сторазового перегляду вдома на великому екрані телевізора SONY.
  • Порятунок. Вестерн, який неможливо дивитися без сліз. Помста, сімейні цінності, невпинна лють та жахлива жорстокість – у цій стрічці все переплітається воєдино. Фільм весь час тримає у напрузі, примушує думати, іноді заплющувати очі від страху, а іноді – завмирати від подиву. Чудова акторська гра лише доповнює продуманий сюжет.

Список фільмів, які варто переглянути на великому екрані, можна розширювати в залежності від власних вподобань. Дізнатися, як виглядають та якими технічними характеристиками володіють великі 55-дюймові телевізори SONY, можна у будь-який зручний час на офіційному сайті популярної компанії.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее