Вхід

Чому українці в рази переплачують за нові авто?

Рекомендовані Чому українці в рази переплачують за нові авто?

Із 2008 року Україна є членом СОТ, 2014 року підписала угоду про асоціацію з ЄС. Ці дві угоди передбачають створення спільних економічних зон для товарів та послуг і, здавалося б, мали стосуватися нових авто.

Але чи ціни на нові авто в Україні близькі до цін інших європейських країн? Щоб знайти відповідь ми вирішили порівняти ціни на авто з деякими нашими географічними та економічними сусідами. Мотивація для вибору була наступна:

  • Німеччина — економічний лідер ЄС,
  • Польща — країна що не має свого національного виробника автомобілів,
  • Росія — країна що не має угоди про асоціацію та входить в зовсім іншу угоду про зону вільної торгівлі (Митний Союз).

Усі країни — є членами СОТ.

Для порівняння були обрані виключно бюджетні авто. Ціни порівнюються на офіційних сайтах компаній (тобто рекомендована ціна для дилерів).

Dacia Logan — це компактний автомобіль В класу. За весь час було виготовлено та продано більше 2.5 млн. екземплярів по цілому світу. В Україні та Росії продається під брендом Renault. В Польщі авто представлене новою модифікацією під назвою Nowy LOGAN, а в Німеччині присутній лише у версії Logan MCV. Їх і було взято для порівняння.

 
Країна В національній валюті В EUR
Україна 333 396 UAH 10 129,52
Німеччина   7 990
Польща 29 900 zl 7 189.77
Росія 448 999 RUR 6 303.27

Другим авто що ми будемо порівнювати буде Ford Fiesta. Це одне із найвдаліших авто компанії, що виробляється з 1976 року і наразі на ринку представлене вже восьме покоління. Ціни наведені нижче:

Країна В національній валюті В EUR
Україна 409 770 UAH 12 449,98
Німеччина 10 900
Польща 49 600 zl 8 632.53
Росія 562 000 RUR 7889.6128

І останнім буде корейський бюджетник KIA Picanto. Авто представлено лише в кузові хетчбек і належить до А класу.

Країна В національній валюті В EUR
Україна 370 435 UAH 11254,87
Німеччина 9 990
Польща 39 990 zl 9 616.02
Росія 535 910 RUR 7 523.35

Порівнюючи цифри в таблиці, можна побачити, що в загальному, різниця в ціні відповідає різниці купівельною спроможності в країні. Виключенням тут є лише Україна.

Такі фактори як високе податкове навантаження на імпорт автомобілів та фактична “ампутація” дешевих авто з ринку роблять те, що маючи найменшу середню зарплату в Європі, українці змушені платити за нові авто більше німців(!!!)

Аргументи про те, що Україна може перетворитися сміттєзвалище старих авто — тепер виглядає зовсім безглуздою. Якщо ж у влади існує бажання, щоб більшість використовувала нові машини, то які ж кроки до цього робляться? Створюються всі умови щоб українець платив більше ніж німець? США та декілька країн ЄС, наприклад, говорять про бажання перевести автопарк на електрику, для цього вони дають дотації на купівлю електрокару, що часом доходить до 15% від загальної вартості. Можливо варто переглянути митну політику, якщо ж ми так прагнемо омолодити автопарк? Можливо, якщо ціни в салоні були б на рівні, хоча б Росії, то не виникло б проблеми з “бляхами”?

Підсумовуючи все вищесказане можна стверджувати, що заяви влади про бажання омолодити автопарк України абсолютно розходиться з її діями! Це більше схоже на те, що влада намагається створити ситуацію, коли автомобіль буде не звичним засобом пересування, а підкресленням особливого «вищого» статусу, як це було в СРСР!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее