Вхід

Тому що дешевше, дурнику

Секрет популярності машин на ‘єврономерах’ дуже простий: через державну фіскальну політику за одні й ті самі гроші можна придбати майже на десять років ‘молодшу’ машину. Саме з цієї причини, попри усі ризики, громадяни вважають за краще купувати авто без української реєстрації.

Автівки на “євробляхах”, або на “єврономерах”, вони ж “поляки”, “литовці”, “латвійці” стали занадто помітним явищем: їх багато, їхні власники створюють рухи на свій захист, їх звинувачують в усіх гріхах на дорогах, вони викликають складні почуття у водіїв машин з українською реєстрацією – від люті до легкого роздратування і думок, чи не продати свою і купити натомість щось краще “з Європи”.

Ми вирішили дослідити суто економічну складову питання – ринок таких автівок у порівнянні з “офіційними”. Для цього впродовж останнього року ми отримали декілька сотень тисяч пропозицій з продажу, розміщених на одному з популярних сайтів автомобільних оголошень, та зробили аналіз цих даних. Ось що ми побачили:

Вік машин

На малюнку нижче ми показали машини без української реєстрації (зображені синім кольором), та зареєстровані в Україні (червоним). Видно, що вік машин сильно відрізняється (дані на графіку станом на січень 2018 року). Що означає графік розподілу: чим вище графік в точці для якогось року, тим більше таких автівок на ринку.

Для машин на українських номерах є два помітні піки, які припадають на 2007 та 2012 роки. Виходить, що саме автівки з віком у 10 та 5 років, відповідно, продаються на вторинному ринку найчастіше.

Натомість, пік кількості “євроблях”, що продаються, припадає на автівки приблизно 2000-го року випуску. Тобто, продають здебільшого машини, які почали їздити наприкінці 1990-х та на початку 2000-х років. Другий, значно менший пік припадає на машини приблизно 2014-го року випуску – таких машин всього близько 10%.

Пунктиром вказані схожі дані, але зібрані на півроку раніше. Порівняно із минулим, наразі кількість пропозицій для “новіших” машин з єврономерами зменшилась, також трохи впала кількість пропозицій на старі (до 2000-го року випуску) машини з українською реєстрацією. Схоже, що з часом — якщо ситуація збережеться — цей сегмент і надалі буде зменшуватися під тиском пропозицій авто, пригнаних із країн Євросоюзу.

Євробляхи та українські номери відрізняються і за моделями популярних автівок. Серед оголошень з українською реєстрацією лідерами є наступні марки: Daewoo Lanos(2007), Skoda Octavia A5(2012), Renault Megane(2012), Volkswagen Passat B7(2012), Chevrolet Aveo(2008), Toyota Camry(2008).

Натомість, найбільш популярними автівками на “євробляхах” є Volkswagen Passat B5(1998-2000), Audi A6(2000-2002), Opel Vectra B(2000), Renault Laguna(2002), Volkswagen Golf IV(2002).

Ціна машин

Ми запитали у людей, які мають стосунок до торгівлі автомобілями з Європи: що найкраще продається? Відповідь – все, що в діапазоні від 1.5 до 4 тисяч доларів.

Зазвичай, гроші на купівлю “нової” машини на “євробляхах” люди отримують від продажу старшої на 7-10 років, але з українською реєстрацією. Графік, який ви бачите нижче, підтверджує цю інформацію. Найпопулярніші “євробляхи” – це справді машини у такому інтервалі, і найбільше їх продається за ціною 2-2.5 тисячі доларів (ціна в Європі у таких машин менша приблизно на 500 доларів. Саме такою є типова “дельта” продавців, які приганяють ці машини в Україну)

Ціна реєстрації

Скільки коштує зареєструвати машину на українські номери? Навіть без спецмита, майбутній власник “легальної” автівки витрачається на закладені у ціну акцизний збір, ПДВ, ввізне мито, збір до Пенсійного фонду і транспортний податок (за нові авто). Отже, скільки отримує держава з таких угод? Ми знайшли у даних інформацію по ціні для пар однакових марок машин (та одного віку), одна з яких на “єврономерах”, інша – з українською реєстрацією. На графіку нижче ви можете побачити різницю.

Як найкраще читати цей графік? Сині точки – ціна моделі на “євробляхах”, червоні – такого ж авто з реєстрацією. Відсоток різниці вказаний на лінії, що їх з’єднує. Моделі відсортовані у порядку збільшення ціни. В коридорах цін (які показані вертикальними лініями) можна вибрати найкращі пропозиції (найбільш ліві сині точки). Наприклад, Mazda 6 2005 року або Skoda Octavia 2004-го – це найкраші варіанти машин за 2.5 тисячі доларів.

В середньому виходить, що ви платите за машину з реєстрацією удвічі більше (на ~51% більше). Недивно, що українські громадяни ризикують отримати штраф або втратити свою власність внаслідок крадіжки, але все-таки купити авто на “євробляхах”. “Ціна держави”, як це часто у нас буває, болісно велика.

До того ж, проблема вже стала політичною: власники 300 тис. (або 1 млн. – за неофіційною оцінкою) таких машин можуть наробити неприємностей будь-якій політичній силі, яка спробує радикально розібратися з “єврономерами”.

У випадку, якщо питання реєстрації врегулюють за допомогою внесення якоїсь фіксованої платні за автівки з єврономерами, ціни всіх машин можуть встановитися на рівні поточна ціна авто на “єврономерах” + фіксована платня. Це також означатиме, що машини з українською реєстрацією після такого рішення можуть суттєво впасти у ціні (від приблизно 30% для новіших і дорожчих машин, до 50% для старіших, як це видно із графіка).

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее