Logo
Версія для друку

У батьків екс-чиновниці – маєтки та бізнес

Рекомендовані У батьків екс-чиновниці – маєтки та бізнес

Екс-директор департаменту Міністерства економічного розвитку Олена Балбекова не задекларувала три будинки та авто батьків, хоча вказала батька та матір у декларації. 

Про це повідомляють аналітики проекту «Декларації».

Мати екс-чиновниці Світлана має будинок у котеджному містечку «Северинівка» під Києвом та будинок у селі Вишеньки і квартиру у Києві. Про це свідчить Реєстр речових прав на нерухоме майно. Батько ж Олександр теж володіє котеджем у Северинівці. Між тим ціни на котеджи у містечку складають понад 9000 грн за кв. м., тож тільки маєток Світлани Балбекової площею 253 кв. м. коштує понад 2,3 млн. грн.

У розділі «Об’єкти нерухомості» декларації ж Олена Балбекова вказала машиномісце і дві квартири у Києві, однією з яких вона володіє разом з батьками.
Також не згадала Олена Балбекова у своїй декларації і жодних транспортних засобів. Проте, згідно витягу із відкритого реєстру МВС, у 2015 році її мати Світлана стала власницею новенького автомобіля Nissan Juke. Також у листопаді 2017-го її батько придбав Lexus RX 200t. Мінімальна сукупна вартість обох автівок складає близько 65 тисяч доларів.

За матеріалами bihus.info
Підготовлено ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Декларації»

2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ