Вхід

MKU

Високі ціни і особливості життя в Непалі

Рекомендовані Високі ціни і особливості життя в Непалі

Вероніка Бадал із чоловіком живе у Катманду, в Непалі. Про особливості цієї країни, високі ціни, низький рівень життя та незвичні походи у Гімалаї розповість блогерка.

"В Непал я потрапила випадково. Є у мене список різних цікавих справ і речей, які хотілося б спробувати в житті. Одним з пунктів було "пожити в монастирі", Завжди було цікаво, як це відбувається зсередини, як живуть там люди, чим займаються. У мріях представлявся Шаолінь, а виявилося, що в Непалі багато тибетських буддійських монастирів, які ще й медитації вчать. На один з таких курсів я і записалася. А потім вже вирішила доповнити поїздку чимось цікавим, згадала, що в Непал часто ходять в гірські походи в Гімалаї. В Гімалаях я і познайомилася з чоловіком , який за збігом обставин був лідером нашої групи. Він працює в турбізнесі, організовує походи та екскурсії, часто і сам їх проводить", - каже Вероніка.

Вероніка працює дистанційно, має досвід на керівних посадах, керує персоналом. Також має сертифікат Кембриджского університету на викладання англійської мови. Допомагає чоловікові у сфері туризму і веде блог про Непал.

"Про країну мало відомо за її межами. Це не масовий напрямок для туризму, тому в путівниках та Інтернеті багато застарілої інформації, а в популярних ТВ-шоу, на жаль, ще й брехні заради рейтингів. Після землетрусу 2015 року, здається, що життя завмерло і деякі ресурси продовжують передруковувати один у одного інформацію про те, що в країні все зруйновано, що тут нема чого робити, але це все вже давно неправда. Звичайно, тут ще далеко до європейського рівня, але туристам є чим зайнятися вже зараз"- продовжує блогер.

Формально Непал відносять до однієї з найбідніших країн світу, але в реальності це частково стереотип. Південь країни на кордоні з Індією-одне з найбідніших місць. Центральний туристичний район міста Покхара, де жителі в основному працюють в туризмі, виглядає зовсім по-іншому – чотирьох-п'ятиповерхові приватні будинки, автомобілі, мопеди. Столичний Катманду – це сплав бідних і багатих, місцевих і приїжджих і тут одночасно є люди, які живуть на 100$ в місяць і на 1000$ в день. Є середній клас, А є і шалено багаті непальці-мільярдери в списку Форбс.

"Багаті люди часто просто з країни їдуть саме тому, що рівень життя не дотягує до стандартів розвинених країн. Багато непальців мріють переїхати в Штати або Австралію. У Непалі середня зарплата зараз близько 300 доларів на місяць, стартова для новачка без досвіду 135$. Молодь, звичайно, віддає перевагу роботі тими ж офіціантами і прибиральниками в Еміратах або Малайзії за значно більші гроші. Кожен п'ятий непалець працює за кордоном і висилає гроші родині", - додає Вероніка.

Ціни на якісні продукти високі. Кілограм курячого філе — 12$ .

"Трекінг-багатоденний похід в гори-найбільше притягає туристів. Але це і зрозуміло, тому що в Непалі новачкові комфортно: не потрібно жити в наметі, та й рюкзак можна самому не нести, для цього є спеціальні люди, портери. Зараз стають популярними і просто екскурсійні тури в яких відвідуємо національні парки, купаємося зі слонами і дивимося на носорогів, є навіть рафтинг, бувають і вертолітні екскурсії. Відпочинок тут, потрібно сказати, небюджетний. Всупереч стереотипам Непал – це зовсім недешево, якщо потрібен хоча б мінімальний комфорт, а не стиль хіпі, тому часто сюди їдуть люди, які вже багато побачили і знаходяться в пошуках нових незвичайних вражень", - каже Вероніка.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее