Logo
Версія для друку

Російський агент допоміг Британії вийти на підозрюваних в отруєнні Скрипалів - ЗМІ

Рекомендовані Російський агент допоміг Британії вийти на підозрюваних в отруєнні Скрипалів - ЗМІ

Британській розвідці вдалося вийти на підозрюваних в отруєнні колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його дочки Юлії завдяки даним від завербованого російського агента, повідомляє Daily Express.

За інформацією видання, кодове ім'я завербованого агента - Аполлон. Він нібито працював у посольстві Росії в Римі, де займався збором секретних даних про діяльність НАТО.

Коли на нього вийшли агенти Мі-6, Аполлон заявив про бажання емігрувати через невдоволення політикою президента Росії Володимира Путіна.

На початку квітня Аполлона вивезли до Великої Британії, де він розповів про "міжнародну шпигунську мережу Москви" і впізнав ймовірних учасників отруєння в Солсбері - Олександра Петрова і Руслана Боширова. Він підтвердив, що Петров і Боширов є працівниками військової розвідки Росії, і назвав їхні справжні імена.

Видання зазначає, що розвідка Великої Британії чотири місяці перевіряла зв'язку та маршрути ймовірних агентів ГРУ і тільки після цього частково розкрила інформацію про них.

2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ