Вхід

На відкритті 27-ї сесії ПА ОБСЄ говорили про окупацію Криму

Незаконна анексія Криму Росією залишається одним із основних дестабілізуючих факторів і загроз безпеки у Європі.

Про це йшлося на відкритті 27-ї сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ у Берліні в неділю, повідомляє кореспондент Укрінформу у ФРН.

"У деяких частинах Європи ми стали свідками спроб переписати міжнародно визнані кордони силою. Затяжні конфлікти поставили під загрозу безпеку деяких регіонів та їхніх жителів. Все має бути спрямовано на ліквідацію затяжних конфліктів", - заявив віце-канцлер ФРН і міністр фінансів Олаф Шольц.

Він підкреслив, що нинішня сесія працює на фоні серйозної кризи безпеки в Європі, викликаної незаконною анексією Криму. При цьому продовження кризи в Україні і навколо неї Шольц вважає значною перешкодою у відновленні довіри між країнами. Віце-канцлер нагадав про участь Німеччини у "нормандському форматі" з метою досягнення прогресу в імплементації Мінських угод.

Про те, що "криза в Україні" продовжує загрожувати стабільності Європи, заявив голова ПА ОБСЄ Георгій Церетелі. Він поділився враженнями про відвідування Донбасу в травні на чолі делегації ПА ОБСЄ і назвав ситуацію у регіоні "справжньою гуманітарною трагедією".

При цьому Церетелі висловив сподівання на те, що «конструктивний діалог внесе вклад у врегулювання кризи відповідно до міжнародних правил і при повазі територіальної цілісності України».

За словами голови Парламентської асамблеї, незгоди в ОБСЄ виникають через нехтування основних принципів та міжнародного права, відсутності поваги територіальної цілісності, порушення прав людини. Але всі повинні розуміти, що якщо хтось порушує правила, він повинен відповісти за це, підкреслив Церетелі.

При цьому, за його словами, останнім часом «спостерігається занадто мало діалога і надто багато напруженості, що підводить нас до грані війни».

У свою чергу президент німецького Бундестагу Вольфганг Шойбле назвав місію спостерігачів «унікальним досвідом кризового менеджменту». На його думку, це ще раз довела «військова ескалація в Україні», адже важко уявити, як виглядала б ситуація у центрі Європи, аби не було ОБСЄ та її моніторингової місії.

Шойбле також перерахував деякі нові виклики, перед якими стоїть світ сьогодні: це кібератаки, гібридні війни, війни і конфлікти, failed states (недієздатні держави) і, не в останню чергу, потоки мігрантів. Голова парламенту ФРН переконаний, що вирішити проблеми при нинішніх тенденціях нехтування міжнародними правилами багатосторонньої співпраці та відсутності готовності до компромісу неможливо. У зв'язку з цим він підкреслив, що навіть незважаючи на існуючі протиріччя і невирішені конфлікти багатосторонні організації, такі як ОБСЄ, сьогодні важливі "більш ніж будь-коли".

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее