Вхід

Росія швидше за все залишить без відповіді удари по Сирії – CNN

Посол Росії в США заявив, що Росія дасть свою відповідь на військову атаку США, Великобританії і Франції щодо Сирії. Однак кореспондент CNN відзначає, що сама атака була досить обмеженою, тому Росія не надто стурбована і не стане йти по шляху нарощування напруженості.

Старший міжнародний кореспондент CNN Сем Кайлі прокоментував заяву російського посла Анатолія Антонова, опубліковану в Twitter, в якій говориться наступне: "Був задіяний заздалегідь спланований сценарій. Нам знову загрожують. Ми попереджали, що подібні дії не залишаться без наслідків. Вся відповідальність за них лежить на Вашингтоні, Лондоні і Парижі".

"Чесно кажучи, не думаю, що це взагалі хоч якось вплине на ситуацію: всю схему атаки заздалегідь видав не хто інший, як президент США Дональд Трамп – Сирія знала, що це станеться, а значить, звичайно ж, знали це також і Росія з Іраном. Тобто, часу, щоб пересунути обладнання, особовий склад і техніку подалі від районів, які, швидше за все, потрапили б під удар, було більш ніж достатньо, і саме це і було зроблено. Саме ці три зони, якщо бути точним, і були атаковані – і, згідно з повідомленнями сирійських властей, в результаті ніхто не загинув , а поранення отримали три людини. Що ще важливіше, навіть російський радар включений не був – ракети на підльоті не спричинили ніяких відповідних дій з боку Росії і нею навіть не відстежувалися", – заявив Сем Кайлі.

"Таким чином, на мій погляд, напади були дуже ретельно розраховані таким чином, щоб уникнути тієї самої ескалації, яку, безсумнівно, і оцінив раніше як реальну загрозу міністр оборони США Меттіс. Як останні кілька днів CNN повідомляв у своїх репортажах з Білого дому і Пентагону, між президентом і міністром оборони була деяка незгода з приводу масштабу відповіді на хіматаку в Думі. Проте, думаю, що якби використання хімічної зброї повторилося, це, ймовірно, призвело б до миттєвої і набагато більш масштабної відповіді. Але на даний момент, мені здається, Росія не дуже стурбована, вона говорить те, що від неї і чекали, тобто висловлює своє невдоволення і сподівається, що питання закрите", – додав він.

"У Думі, російському парламенті, через кілька днів повинні обговорювати законопроект про економічні контрсакції проти США і деяких союзників. Серед них обмеження по фармацевтичних, сільськогосподарських продуктах, тютюну та експорту титану. Наприклад, 30% титану для будівництва літаків Boeing поставляється з Росії. Росія хоче зробити свій жест у відповідь на каральні заходи, які вона терпить як наслідок не тільки дій в Сирії, але, звичайно, і анексії Криму, а також продовження дестабілізації на сході України", – заявив Сем Кайлі.

"Але крім цього решта – лише слова. Реакція на хіматаку в Думі вийшла дуже обмеженою, і я думаю, що Росія, дуже ймовірно, в кінці кінців залишить її без відповіді. Мені здається, всі зітхнуть спокійно від того, що вона не стане втілювати в життя сценарій, за яким напруженість може перерости в щось набагато більш небезпечне, якщо трапилося б військове протистояння між Росією та Сполученими Штатами на Близькому Сході", – додав він.

Нагадаємо, в ніч на суботу, 14 квітня, США спільно з Великобританією і Францією почали операцію проти Сирії, в хід пішли бойові кораблі і авіація.

Приводом для нанесення удару по Сирії став інцидент 7 квітня в сирійському місті Дума, де, за деякими твердженнями, було застосовано хімічну зброю. Повідомлялося, що щонайменше 70 осіб загинуло, отруївшись токсичним газом, який був скинутий урядовими військами Сирії на місто Дума. Волонтерська організація опублікував фото тіл загиблих, зазначила, що в результаті хімічної атаки постраждали понад 1000 осіб.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее