Вхід

MKU

Активісти малювали плакати до маршу з захисту прав тварин

Рекомендовані Активісти малювали плакати до маршу з захисту прав тварин Всі фото Анастасії Король

Напередодні маршу в підтримку захисту прав тварин у Херсоні  активісти запросили всіх охочих, щоб разом  малювати плакати для ходи. Акцію провели в ботанічному саду.

Координатор ком’юніті центру благодійної  організації «Иная» Наталія Голуб розповідає: « Феміністична  і ЛГБТ-інклюзивна організація, окрім того  ми, в принципі, виступаємо за побудову цивілізованого суспільства, де всі люди будуть поважати один одного, і це насправді стосується не тільки людей. Тому ми вирішили приєднатися до маршу з захисту тварин, який проходить з ініціативи гуманістичної  організації «UAEnimals». Разом з тим ми організували майстерні плакатів, де наші волонтери, активісти і просто свідомі люди можуть виразити свою  позицію щодо захисту  прав тварин і вийти на марш разом. Насправді якщо ти займаєшся захистом прав кого-небудь, то це розповсюджується не на одну сферу».

На мистецтво активістів надихала кішечка, що мешкає в ботанічному саду.

Організатори та учасники переконані, що ставлення людини до тварини -  це завжди показник ставлення людини до людини. І що безкарні  утиски, експлуатація і знущання над будь-якою незахищеною групою - це те, що має хвилювати всю спільноту, адже з кожним днем це проникає все глибше в усі сфери життя.

Не випадкова і локація, де малюють плакати. Активісти розповідають, що Херсонський ботанічний сад - це те місце, яке має вчити людей любити і поважати природу. Тут мешкає кінь, кілька овець, ослик та кілька котів – у кожної тварини своя непроста історія, але нині вони в безпеці, і їх приклад є дуже показовим для тих, хто не зовсім розуміє, чому тварини потребують захисту.

Дмитро починає малювати свій плакат, завжди важко одразу зрозуміти, як виразити свою позицію малюнком.

Дмитро: «Я тут, тому що  не хочу, щоб тваринок ображали. Те, як люди ставляться до тварин – це показник, як вони будуть ставитися до людей. У мне вдома немає домашніх тварин, просто немає змоги за ними дивитись. Хоча якось жив три дні котик, якого з дерева зняли, а потім його віддали. Марш із захисту тварин конкретно  в Херсоні відвідаю вперше, а взагалі я вже був на такому марші в іншому місті , для мене це важливо.»

Для Максима особливо важливо через свій плакат показати не просто свою позицію, а спробувати  продемонструвати свій світогляд.

Максим: «Я побачив оголошення і не зміг не прийти. Я веган і не прийти сюди було б для мене дивно. Веганство – це стиль життя, спрямований на звільнення тварин від будь-якої експлуатації, без цієї думки неможливо бути веганом. Я вперше беру участь у такій акції. Мій плакат виражатиме призив до веганства. Я збираюся написати на ньому: « Не обов’язково любити, щоб не шкодити». Багато хто каже, що я не переймаюся цим тому, що не люблю тварин, але ж якщо люди не люблять дітей, це ж не означає, що вони їх б‘ють».

Юля і Ярослав творять свій плакат разом з особливим натхненням.

«Ми прийшли, тому що нам надіслали оголошення, що буде така акція з малювання плакатів. Ми тут, щоб висловити своє занепокоєння з приводу тварин. Тому що зараз їм дуже сумно живеться на цій планеті, тому ми й прийшли підтримати. У нас є кішечка Сурія, а взагалі в нас біля дому багато тварин, до нас приповзала черепаха, ходять фазани, багато пташок. Ми прийшли на акцію з захисту тварин вперше. Але ми з сином постійно годуємо пташок, тваринок. Хочу прищепити йому з дитинства любов до природи і всього світу» - каже Юля.

Р.S. Цей матеріал підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее